KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dr. Konopka's

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Dr. Konopka receptje alapján. Bio homoktövisolaj-tartalma táplálja és hidratálja a bőrt, és segíti regenerálódását. A kamillakivonat pedig nyugtatja és puhítja a bőrt.

BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán

bernadettu

2018. július 12.

Akciósan vettem a Zöldboltban, kicsit híg az állaga és a nagyon kiszáradt részeket nem hidratálja eléggé a kezemen. Szolid illata van, kicsit lehet érezni vmi kókuszos utóillatot de egyébként a homoktövis felismerhető. Nagyon száraz bőrre azért nem csodaszer. Nyárra jó inkább szerintem.

UPDATE: kb 3 hét alatt majdnem el is fogyott a tartalma, eredetileg tetszett, hogy alu csomagolása van és a pici kupak, de pl. ez táskába bedobálós krémnél nem volt praktikus, párszor majdnem elvesztettem a kupakot, a tubus pedig nagyon érzékeny mindenféle nyomódásra. Annak ajánlom, akit érdekel a környezettudatosság, a természetes összetevők és nem olyan krémet akar, amit a táskájában cipel egész nap valamint nem extra száraz a keze.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.