KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szentrita, Módosítva: 2011. október 10.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A színtiszta bioaktv Aloe Vera sampont használva maximális mértékben részesülünk a növény jótékony hatású poliszacharid tartalmából, ami válogatott növényi kivonatokkal kombinálva behatol illetve bevonatot képez a hajszálakon. Megnyugtatja és táplálja a fejbőrt és a hajhagymákat, a hajat pedig selymesen puhává, könnyen kezelhetővé teszi. Kerüljük a szemmel való érintkezést. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, illatanyagot, tartósítószert.

Kiszerelés: 250 ml

tothszandra

2016. október 25.

A párommal mindketten használtuk és ugyanaz volt róla a véleményünk: nem tisztít rendesen, ha kétszer mosod meg vele a hajad akkor sem. Rajta hagy egy réteget, amitől kellemetlen érzésű lesz a hajad, nehezebben kezelhető, ápolatlanabb kinézettel.Párszor mostunk vele hajat és utána félre is raktuk, nem fogjuk elhasználni. Ennyi pénzért nagyon nem ezt kéne nyújtania.

tothszandra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

AligatorBaby

2016. július 5.

Hát most kövezzenek meg, de szerintem ez a termék egyszerűen nem éri meg az árát!!! A balzsamjával együtt vettem , a kettőért együtt több mint 5 ezer!!! Ft-ot fizettem és én ilyen árban azért már többet várok, mint amit ez a termék nyújtott! Nem hidratál, nehezen habzik, sok kell belőle..... Nem éreztem, azt se hogy kellő mértékben tisztítja a fejbőröm!! Borzadály volt! Ennyi pénzért ilyen silány minőséget... Szégyen.. A dr. organics termékei szerintem alapjáraton túl vannak árazva, nem érnek annyit, amennyi elkérnek érte! Csak azért két csillag, mert az összetevői legalább nem burtálisak!

AligatorBaby
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

TelAviv

2016. február 3.

Nem jó!!!!

TelAviv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Nem jó!!!!

Dalmicica

2015. november 12.

Párom miatt kellett SLS mentes terméket keresni és erre esett a választásom.( Mondjuk régóta szemeztem vele, de nem volt olyan nyomós okom rá)
Pozitívum: Istenien tisztít, finom az illata, és nagy valószínűséggel én is allergiás lehettem valami összetevőre ami ebben nincs, ugyanis ilyen miteszer szerű dolgok voltak sokszor a fejbőrömön. Amióta ezt használom se korpa, se ez a dolog nincs.Sűrű ezért sokáig elég.
Negatívum: Baromira szárítja a hajamat, pedig zsírosodó hajam van. Gubancol, pedig rövid hajam, van amit nem túl nehéz kifésülni...hát amióta ezt használom azóta fáj :D
Az árával állok nagyon hadilábon,mivel sűrű sokáig tart, nem kell belőle sok, viszont nincs 300ml és 2500Ft...vegyesek az érzelmeim...
De mindenképpen ajánlom mert szuper termék.

Dalmicica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

De mindenképpen ajánlom mert szuper termék.

AnnaPanka

2014. szeptember 17.

Sajnos mégsem vált be annyira. Furcsa tapintásúvá, sprőddé vált tőle a hajam sajnos. Anyukámnak sem jött be, ő azt mondta, hogy gyorsabban zsírosodik tőle a haja. Úgyhogy sajnos le kell tőle vonnom két pontot.

Egyszer használtam eddig a kondicionálójával együtt, nekem egészen bevált. Puha volt tőle a hajam, és nagyon könnyen ki tudtam fésülni, pedig az nekem nem szokott menni. És nem is kellett belőle sok, pedig nagyon sok hajam van, és nem is rövid. Nem zsírosodott be tőle a hajam, úgyhogy nekem bevált.

AnnaPanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

gabbica

2014. április 11.

A gránátalmás verziója jobban bejött, de túl sok baj ezzel sincs. Kondicionáló kötelező hozzá, én kb raszta lennék nélküle....de ez a többi testvérénél is hasonlóan működött. Jól tisztít, jó az illata is. Ha vkit esetleg érdekel, érdemes bioboltokban venni inkább, én onnan szerzem be, mert ott "csak" 1800 körüli az ára! Mivel mióta használom jóval ritkábban szükséges hajat mosnom, így 2-3 hónapig elég egy flakon, úgyhogy nekem olcsóbb is, mint a régen használt elseve, fructis és társai.

gabbica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

parblek

2014. február 6.

Ez az egyik kedvenc Dr Organic samponom. Arra jöttem rá, ha nem töményen használom a sampont hanem felhígítom (csak annyit amennyit felhasználok) akkor pont ugyanolyan mint egy "hagyományos" sampon, nekem nagyon bevált. Eleinte nekem is olyan érzésem volt, hogy rajta maradt a hajamon.

parblek
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 6.

galagonyanya

2013. december 28.

Nem bírtam elhasználni az egész flakont. Zsírosít, és az a bizonyos bevonat a hajon nagyon-nagyon kellemetlen. Az illata meg olyan, mint a citromos mosogatószeré. Brrr...!!!

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

veronie

2013. május 12.

Eldöntöttem, hogy végig fogok rombolni az összes dr organic samponon és balzsamon, mert egyszerűen imádom a márkát és nagyon kíváncsi vagyok az esetleges különbségekre. (Minden sampont a balzsamjával együtt használok, szerintem így érdemes.) Már több hete ismerkedünk, és az eredmény:

- Nem zsírosít! Nem zsírosít! Nem zsírosít!
- Puha, fényes tőle a hajam (bár az argán olajosnál még ennél is puhább és fényesebb volt, csak az meg eléggé zsírosított hosszútávon)
- Élénkebb a színe a hajamnak.
- Kellemes citrusos az illata.

Eddig az aloe verás sampon + balzsam a kedvenc.

veronie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

- Nem zsírosít! Nem zsírosít! Nem zsírosít!
- Élénkebb a színe a hajamnak.
- Kellemes citrusos az illata.

Eddig az aloe verás sampon + balzsam a kedvenc.

Szendi

2012. augusztus 16.

Szeretem az aloe verát. Megláttam a polcon, levettem és megvettem. Hazavittem, kipróbáltam és bevált. :) Szépen hidratálja a hajam a balzsamjával együtt. Nagyon megszerettem.

Szendi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract