KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dr. Organic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3230-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 19.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3230

A felszínen organikus pórustisztító, a mélyebb rétegekben bioaktív bőrfrissítő. Az illatos, hidratáló rózsaolaj természetes bioaktív hatóanyagokkal (pl. kaolin) kombinált, tápanyagokban gazdag készítménye eltünteti a pórusokból a faggyút és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

Ár: 3230, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
NO POSTA Dr. Organic Bio Rózsa Arcpakolás
Ár: 999 postával , Eladó: encimokus
Állapot: használt, Helyszín: Szombathely, fizetés: bank utalási, személyes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

michiru

2016. június 24.

Kellemes arcpakolás, viszont rendkívül nehéz lemosni, csak szivaccsal vagy kefével való hosszas dörgölés után jön le.

michiru
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Catlover

2016. június 23.

Röviden és tömören: tökéletes arcmaszk, tisztít, ápol, kíméletes és gyengéd radírozó hatás, jó illat, kedvező ár.

Catlover
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 23.

kissveraa

2016. január 19.

Igazán problémás bőröm van, és soká tartott hogy ezt a pakolást megtaláljam. A szemem környékén és az arcomon húzódik a bőr, de a homlokom hajlamos a kifényesedésre. Eddig azt a tematikát követtem hogy kétféle pakolást használtam, de a rózsás arcpakolás megoldotta a problémát. Nagyon jót tesz mind a tág pórusú, mind a szárazabb részeken, egyformán puha végeredményt hagy hátra. Egyetlen hátránya amit már többen emlegettek hogy nehéz leszedni- na ez tény :) Én ezért mindig hajmosás előtt kenem fel hogy ne legyen belőle baj ha rámegy a hajtövemre. Nyilván a minőség helyből megéri az árát, de azért a kiszerelés is elég nagy ami jó hír!

kissveraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

klaresz

2015. január 11.

A legjobb maszk problémás bőrre! Neked találták ki, ha utálod a szemcsés radírozást vagy túl érzékeny a bőröd AHA-s hámlasztáshoz (ez gyengéden eltávolít mindent az elhalt hámsejtekkel együtt), ha pattanások nyomaitól szenvedsz – eltünteti a piros foltokat, lehúzza a gyulladást, elmulasztja a pattikat, sebeket, külön csak rájuk is alkalmazhatod, picit szárítja a bőrt, száraz bőrűek mértékkel használják. A rózsás illat picit émelyítő. Ha nem bírod, a radír verzióját is használhatod pakolásként, a karistolás elkerülése végett zuhany alatt mosd le, langyos vízzel. Ezt a maszkot bizony nehéz lemosni – szivacs nélkül meg se próbáld. :) Ez a legeslegnagyobb kedvencem, ezt vinném egy lakatlan szigetre, ha csak egy pakolást vihetnék. (És a Supermudot - de az nem bánik el a pattikkal, inkább csak a pórusok látványát csökkenti jobban.)

klaresz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 11.

nta2

2014. június 27.

Szerettem volna egy olajfelszívó maszkot így a nyárra, és bár más terméket gondoltam, végül egy Mülleres akció miatt erre esett a választásom. A márka teafaolajos lemosója is nagyon jól bevált, így bíztam a pozitív eredményben. És így is lett: a bőröm csak úgy itta be a pakolást ahogy kentem fel, majd kb 15-20 perc relax után szivaccsal könnyedén le tudtam mosni és valóban szebb és puhább lett a bőröm tőle. Egységes lett a bőrkép, a pórusok összeszűkültek, szárazabb arc, így este 8-kor úgy néztem ki mint reggel ébredés után. Utána már csak az esti szérumot tettem fel és reggelre még szebb lettem. 1 pakolástól nem kell csodát várni, mert egyik sem ígér azt, és megtapasztaltam hogy a bőrápolási rutin minden egyes lépése, használt anyaga nagyon fontos a pozitív eredményhez. Magyarul a pakolás önmagában mit sem ér, ha egyébként nem megfelelő összetevőjű anyagokkal ápolod (INCI nagyon fontos), vagy nem rendszeresen és alaposan ápolod a bőröd, nem iszol elég folyadékot és nem alszol, pihensz eleget. Én márciusban változtattam meg mindent ennek keretében és napról napra látványosan szépült a bőröm és most ott tartok, hogy senki nem tippel annyi idősnek amennyi vagyok, minimum 5 év mínusz. És ehhez nem kellett több tízezer forint, csupán sok utánajárás, tanulmányozás, a megfelelő termékek jó áron és nagy kiszerelésben történő beszerzése és hamarosan elfelejthetem a kozmetikust is. És őszintén, kiszámolva 1 pakolás ezzel 60 Ft. Ezért az árért szebb a bőröd, üdébb és így a közérzeted is más. Az igazi hatás pedig a kitartó, rendszeres használattal jön. Ajánlom minden zsíros és kombinált bőrűnek.

nta2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 27.

n.andrea

2014. február 25.

Túl nagy csodát nem művel, de nem rossz. Egyenletesebb lesz tőle a bőröm, halványítja a patikat, kicsit talán lejjebb is viszi őket, a pirosságot is jól kezeli, nekem elég zsíros a bőröm, de még így is másnap néhol kis foltokban száraz az arcom tőle, igaz a maszk lemosása után én nem használok tonikot, meg krémet, de lehet legközelebb kipróbálom krémmel....

n.andrea
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Vica75

2013. február 22.

Erős rózsaillatú egyszerű, semmi extra agyagmaszk. Nagyon nehéz lemosni, nem vagyok biztos benne, hogy el fogom használni. Azt gondolom, hogy az összes pakolása, radírja egyforma, csak az illatuk és a csomagolásuk más. Jóindulattal 3-as.

Vica75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 22.

samsarah

2012. november 9.

Nagyon meg vagyok vele elégedve.(véletlenül próbáltam ki, végül megvettem magamnak). Ha táplálni akarom a bőröm, akkor csak kis ideig hagyom fenn.
De! pl pattanásra kenve egy cseppet, egész éjszaka hagyom, és reggel lemegy a gyulladás.Ilyennel még nem találkoztam!
Megrögzött mitesszernyomkodó vagyok, és ezzel a "pakolással hódolhatok eme élvezetemnek":) másnapra nyoma sincsen a piros foltoknak. Azóta, hogy ez megvan, titokban nyomkodom az arcom, és a kutya nem szól rám másnap, hogy "Samsarah, már megint szétnyomkodtad a fejedet":)

samsarah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

giudittina1978

2012. április 30.

A rózsa szappanjával együtt használva, tisztább,mattabb és puhább lesz a bőröm tőle. Száraz bőrre szerinte is erős lehet, a vegyes, de érzékeny bőrömre viszont jól bevált. Kicsit tényleg nehezebb lemosni, de a dobozon is jelzik, hogy nedves vattakoronggal mosható le. Összességében egy jó maszk, Debbie kommentje alapján az arcradírját is ki fogom próbálni.

giudittina1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 30.

Debbie

2011. november 22.

Én "Anti-Aging" hatást soha nem várnék egy arcpakolástól, de ennek a terméknek a testvére - a rózsa bőrradír bevált, így kíváncsi lettem milyen lehet a pakolás. Persze radírozás után kentem fel. :) Jobban teljesített mint vártam. A bőröm tiszta, matt, puha, és bársonyos lett mint a babapopsi. Zsírtalanít, és valóban én is éreztem egy enyhe szárító hatását - de nem bánom, mert kombinált a bőröm. Nagyon száraz bőrűeknek nem biztos hogy a legjobb választás. Egyetlen hátránya, hogy kicsit nehéz volt lemosni. A terméken 10 perces hatóidőt írnak, tény hogy nekem kicsit tovább volt fenn.

Debbie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 22.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid

Kaolin 0 0

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

A szegfűszeg virágának olaja. A CosIng besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology