KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gee, Módosítva: 2011. július 28.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2790 Ft

A 100%-os tisztaságú bioaktív teafaolaj antiszeptikus és antibakteriális hatásával a krém természetes védőréteget képez a bőrön. Ideális csípésre, vágásra, horzsolásra és irritált bőrre.

Nem tartalmaz parabéneket, SLS-t, mesterséges színezéket és illatanyagot, tartósítószert.

Ár: 2790 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Bitta

(!)
2016. július 19.

Néha elég pattanásos a bőröm,pedig nem zsíros. Ez a krém sokat segített, nem helyi kezelésre hanem teljes arcra mint nappali krém. Tavasszal még használtam, nyárra kissé sűrű. A szárító hatású fertőtlenítő krémet nem szeretem,mert a bőröm kompenzálja zsírosodással, ennél semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Kifejezetten jónak tartom normál bőrre.

Bitta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 19.

tundee.tobias

2013. december 20.

Nemrég vettem, pattanások ellen, egyelőre azt veszem észre, hogy fertőtlenít (csíp), de nem szárítja őket. De még várok a hatására.

tundee.tobias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel