KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dr. Organic

Ár:   3685 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2011. július 26.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Élénkítő, aromatikus illóolaj, amely természetes bioaktív hatóanyagokkal egyesítve kíméletes, mégis hatékonyan eltávolít minden szennyeződést. Felfrissíti és kiegyensúlyozza az arcbőrt.

Nem tartalmaz parabéneket, SLS-eket, mesterséges színezéket, illatanyagokat és tartósítószereket.

Ár: 1900 , Eladó: Dorothy747
Állapot: 1900 Ft_2 ujjnyi hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Nikk89

2016. augusztus 2.

Már majdnem elhasználtam a teljes flakonnal. Nekem elég érzékeny, és mindenre allergiás bőröm van, viszont ez a termék nem okozott semmi panaszt. Az illata, mint a valódi rózsáé, nem pedig az a műillat. A szememet abszolút nem irritálta, nem szárította az arcom. Az korrektor leszedi, egyéb sminkről nem tudok nyilatkozni.
Igazából olyan semleges, de inkább jó, mintsem rossz termék. Szerintem drága, és az olcsóbb arctejek is tökéletesen tudják ezt. De megadom rá az ötcsillagot, mert semmi rosszat nem tett a bőrömmel (ami nálam végülis csoda), de ugyanilyen jó a Balea olajos arclemosója is, csak az fele ennyibe kerül.
De igen, a flakonja az elég rossz kialakítású, az utolsó "cseppeket" elég nehéz lesz kinyernem.

Nikk89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

meaviolet

2014. október 14.

Száraz bőrre csodaszer! Az enyém kényes, és csak a tejes-krémes állagú tisztítókat tűri meg magán, mert az nem szárítja. Nagyon kellemes vele arcot tisztítani, jól tisztít, kellemes krémes-tejes állaga van, visszafogott illata, puha a bőröm utána, nem húzódik.

A flakonja viszont rémálom, két kéz kell hozzá, hogy ki tudjak belőle nyomni bármit is....=/

meaviolet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 14.

ylexe

2013. december 18.

Szuper! De engem bánt, hogy nem lehet szemre használni... Úgyhogy a sminket mással kell lemosni a szememről. Amúgy tényleg egy csodaszer.

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Morci

2013. augusztus 13.

Enyhe rózsa illatú, nagyon sűrű állagú ez az arclemosó. Én csak úgy tudom használni, hogy fejjel lefelé tárolom a flakont, különben küzdeni kell vele, hogy ki lehessen nyomni a megfelelő mennyiséget. Nem szárít és nem is zsírosít, viszont a fényvédővel nem birkózik meg, így csak reggel tudom használni. Az árát is figyelembe véve ezért csak közepest érdemel.

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

krisztaster

2012. november 19.

Az én bőrőm is inkább kombinált, elvagyok ezzel a lemosóval egyenlőre. Nem lett tőle zsíros, vagy zsirosabb a bőrőm, én eleve nagyon szeretem a Dr Organic termékeket. Azt azért meg kell hagyni, hogy ez nem a csillagos ötös közülük. Jó, de nem a legjobb. Néha picit ragadósnak érzem, várni kell egy két percet míg szépen beszívja az arcod...Szemről sminket még nem próbáltam leszedni vele, arcról púdert, alapozót lehozza. Az illata finom, természetes rózsa illat. Nálam egy négyest érdemel. Jah...most látom, hogy ez az arctej verzió:-) Ezt is kipróbáltam, nagyjából ugyanazokat tudom elmondani róla, mint a tonikról...jó jó de nem a legjobb, leszedi ez is a sminket, de én nem használnám arra...

krisztaster
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 19.

samsarah

2012. november 9.

Szeretném kérdezni, hogy leszedi a sminket arcról, szemről is esetleg?Köszi

samsarah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Szeretném kérdezni, hogy leszedi a sminket arcról, szemről is esetleg?Köszi

Nancy

2012. július 17.

Annak a kevés tisztítónak az egyike, amit hosszú távon is tolerál az amúgy nagyon kényes bőröm. Ami érdekes, mert van benne illatanyag, és az nem szokott működni. Kicsit élénkíti a bőrt, de nem irritál. Üde, szép lesz a bőröm tőle, külön jó, hogy nem hagy ragadós érzést, mint némely más arctej.

Nancy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 17.

sydney

2012. március 13.

Pár napja használom, reggel-este, eddig nagyjából meg vagyok vele elégedve. Az illata nekem nagyon tetszik, finom rózsás. Állagra egy sűrű hidratáló krémhez tudnám hasonlítani, egyáltalán nem folyik. Kicsit szárítja és mattítja a bőröm, a nyáron zsíros, télen kombinált bőröm most így tavasszal érezhetően több krémezést igényel a termék használata után, ennek köszönhetően viszont szép üde, és egyenletesebb a bőröm felszíne. Száraz bőrre én nem igazán ajánlanám. Nagy negatívuma a csomagolása, ugyanis rendkívül nehéz pont megfelelő mennyiséget kipasszírozni a tubusból.

sydney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

MelC

2011. november 7.

Tegnap vettem a Müllerben, mert ezidáig az Alverde rózsatonikját használtam. Meg voltam elégedve az Alverde-vel is, bár egy kicsit túlvizezettnek találtam, de elfogyott és gondoltam kipróbálom az Organic-ot, mert már régóta szerettem volna damaszkuszi rózsásat. Egyszerűen organikus az illata! Csodálatos, de tényleg. De ez nem számít, mert a hatása jobban érdekelt. Még csak 2x használtam, de már azt tudom nyilatkozni, hogy sokkal jobb, mint az Alverde. Jobban hidratál, nem olyan vizezett, érzem, hogy a bőröm jobban "örül" neki, nem rántja össze a bőrt, hosszantartó a hatása és az illata. Szóval én nagyon meg vagyok elégedve vele. De mint minden márkának, így ennek is vannak gyenge termékei. Na de ez nem az! Bátran ajánlom mindenkinek, aki szereti a rózsavizet.

MelC
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 7.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

A szegfűszeg virágának olaja. A CosIng besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.