KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dr. Organic

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2390-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. július 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2390

Alumíniummentes, ezenkívül nem tartalmaz mesterséges illatanyagot és színezéket, parabéneket, tartósítószert.

Ár: 2390, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Imthemoon

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 18.

Első dezodorom volt ez a körömvirágos. Nagyon jól meggátolta a szagok terjedését, de az illatát annyira nem szerettem. De nagy plusz, hogy bio-organikus, újra fogom venni szerintem:)

Imthemoon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

dorkka

2015. december 4.

Nekem ez az eddigi legjobb dezodorom! Jó egy éve használom, közben váltogattam is, kipróbáltam ugyanebből az aloe vera verziót is, de az annyira nem vállt be. A lényeg, hogy visszatértem ehhez, és maradok is! Finom az illata, sokáig ki is tart, a bőrömet és a ruháimat se bántja, minimálisan az izzadást is gátolja, de nekem ez elég. Ha túl izzadós helyzet van, más se állná ki a próbát :)

Update: Egy bő éve használom, és elkezdett nagyon kipirosodni tőle a bőröm. A hónaljamnál nagy körben hatalmas vörös folt lesz felkenés után, nem értem mitől. Egyáltalán nem fáj, vagy nem érzékeny, de mivel jön az ujjatlan felsős idő, biztosan lecserélem. Felkenés után fél óra, mire a hatalmas vörös folt halványodni kezd... Úgy sajnálom, mert annyira szerettem :(

Update2: Annyira sokszor eszembe jut, hogy mennyire imádtam az illatát, és újra próbálnám.. Szerintem meg is teszem,így egy bő év szüneteltetés után. Mert ez igenis egy nagyon jó deó! :)

dorkka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 4.

Merci0041

2015. szeptember 11.

Egész nyáron teszteltem és nem tudok belekötni...lehet,hogy nagyon meleg napokon egyszer ujrakentem de nagyon tartós tiszta illata van és teszi a dolgát!

Merci0041
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Naomi26

2015. május 15.

Nekem nagyon nem vált be. Jobban izzadtam még normál hőmérsékletű helységben is , ragadós érzet és kellemetlen szag társult hozzá.

Naomi26
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

szevi

2014. szeptember 25.

Le szerettem volna cserélni az alumíniumos dezodoromat egy natúr és bio termékre. Dr. Organic dezodor választékából ennek az illata fogott meg a legjobban. Kellemes, édeskés és egy kicsit citromos illata van, míg sajnos a többit kissé büdösnek találtam. Talán még az Aloe Verás és Gránátalmásnak van jó illata. Az izzadságot valóban kevésbé gátolja és általában délután újra szoktam kenni, de szerintem nagyon jól helyt áll. Összetevők szuperek. Foltot nem hagy a ruhán.

szevi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

gothmarypoppins

2014. augusztus 19.

Működik. Eleinte kicsit erős a gyógynövényes szaga, az izzadtságot nem gátolja teljesen, de szagtalanítja. Az összetevők nagyon szépek.

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. május 31.

Nem öt pont, hanem tíz lenne, ha lehetne. Alapos tesztelés után határozott véleményem van a termékről. Ma például volt izzasztó ellenőrzés a munkahelyen, rohanás a harminc fokos melegben, plusz egy kis fizikai munka. Semmiféle általam ismert dezodor ezt nem bírta volna ki, de ez igen. Izzadni izzadtam, természetesen, de semmiféle szagom nincs a dezodor enyhe illatán kívül. Meg vagyok elégedve. Annál is inkább, mert bár az ára nem a legolcsóbb, az összetétele tökéletes. Nemhogy natúr, de kemikáliákkal felturbózott kencéktől sem láttam még ilyen hatékonyságot. A bónusz: tényleg nem hagy foltot sem a fekete, sem a világos ruhákon.

Maeve
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. május 31.

n.andrea

2014. február 25.

Hát sajnos nekem nagy csalódás ez a deo, pedig jobbat vártam tőle az itteni vélemények alapján:(
Gondoltam ebben a hideg időben elég lesz, de sajnos a szagot nem gátolja, pedig nem vagyok olyan nagyon izzadós. Eddig felkeléskor sosem voltam izzadságszagú, de mióta ezt használom egyből megcsap felkeléskor, persze ez lehet a méregtelenítés. Ezért megmosakszom reggelente, és úgy kenem be magam, de ma is pl. kb. 3 óra elteltével már éreztem az izzadságszagot. Hát használom azért, meg bízok benne, hogy csak a méregtelenítés miatt van, pedig használtam már bio deót nyáron, de mivel semmit nem ért a 40 fokban,így vettem egy Rexonát, ami most fogyott el, így gondoltam, átállok megint a biora, hátha kövi nyárig valami csoda méregtelenítés folytán változik vmi és elég lesz a bio deo ereje. Nekem az illata sem tart sokáig, pedig nagyon tetszik, meg olyan lassan szárad, hogy képtelenség kivárni, ezért egy kicsit mindig belemasszírozom a hónaljamba, de úgy is lassú. Egyenlőre nem tudok túl jó értékelést adni, de ha változik vmi pár hét múlva pozitív irányba, akkor updatelek.

Update: 4 hónap használat után sem változott semmi, ha melegebb a szoba, akkor reggel eléggé érezni az izzadságszagot, a ruháimon is érezni kicsit, de ott keveredik a deo illatával, hát elhasználom, amíg nem jön a meleg idő, de sajnos ez a deo még a gyengébb nyári napokon sem biztosítana védelmet, az izzadás nem is lenne baj, de nem fedi el, hogy ne lehessen érezni, büdösen meg ki akar az utcán mászkálni....

n.andrea
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

timity

2013. szeptember 26.

Márc.21: Nemrég kezdtem el használni, az itteni jó vélemények hatására. :) Rengeteget kutakodtam az összetevők terén, és arra jutottam, hogy ennek a márkának vannak a legtermészetesebb összetevői. Nagyon tetszik az illata, nem mondtam volna meg, hogy nincs telenyomva mesterséges illatanyagokkal...Önmagában sosem használtam dezodort, mert nálam spray-vel volt hatásos.. Lehet, hogy csak megszokás kérdése is. Viszont ennek az E vitaminosnak meglepően hosszú ideig lehet érezni a nagyon kellemes, üde, friss illatát. Igaz, én egy nap 2-szer kenem magam, és így már megfelelően "véd".. :) Annyira tetszik, hogy egy darabig biztosan nem váltok. Kár, hogy drága, de megéri az árát!

Update: ez az amit nem szoktam írni, de most megteszem. Mivel már régebb óta használom, így késztetést éreztem erre. Szóval az illata még mindig szuper, de már nem érzem annyira erősnek. Testpermetet kell mellé használjak, hogy ténylegesen védjen a kellemetlen szagoktól. Nem pontozom le továbbra sem, mert nem izzadásgátló, csak dezodor. Bár lehetne erősebb illata is, de valószínű, akkor már megint csak nem beszélhetnénk natúr kozmetikumról. Ha elfogy, szerintem másik natúr terméket is kipróbálok. Győzzön a jobb! :)

Update2: Továbbra is szeretem az illatát, szuper deo, de egyre kevésbé bírom kivárni a száradását.. Többször nem is tettem, és a jó hír, hogy egyáltalán NEM hagy nyomot még a sötét színű felsőmön sem.

A napokban rábukkantam a Dr.Organic dezodor család egy-két tagjára a DM-ben, de pont ez az E-vitaminos nem volt. Viszont megszimatoltam a többit, és örülök, hogy ezt rendeltem! :) A gránátalmás egész jó, de a teafás pfffff.. Kifejezetten büdös, legalább is nekem! Az aloe verás az olyan semleges.. Egyébként 2300Ft a drogériában, ami kicsit sok, ezért jobban megéri rendelni, mert akár 600-700Ft-ot is meg lehet spórolni így! (pl:biosziget webáruház)

Update3: Szept.26, épp a héten fogyott el. Így most összegezném a véleményem. Még mindig úgy gondolom, a natúrkozmetikumok között ennek van a legerősebb illata, és legtovább tartó hatása. (Crystal essence, Alverde, Bionsen, házi deó próbálkozás csak ez után jön..) A nyarat, túrákat igazán nehezen, csak haldokolva bírta.. Mindezt többszöri újrakenés plusz spray használata mellett tette így. Hűvösebb időben egészen jó, de azért akad pár hónap, amikor kicsit melegebb van.. És a teljesítménye a hőmérséklet emelkedésével eléggé lecsökken. Többet nem venném újra, főleg nem 2000Ft-ért. A csillagot csak azért nem korrigálom, mert natúrként a legjobb!

timity
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

andrej

2013. április 27.

Már régóta szeretnék aluminium mentes deo-t használni, de a Baleák irritáltak, az Alverdék pedig nem voltak hatásosak (a "tisztulási időt" is beleszámítva).
Horrorisztikus ára ellenére a Dr. Organic deoi közül ez volt az 1. delikvens, amit kipróbáltam. DM-ben 2 300 Ft, Müllerben pedig 1 900 Ft. Olcsóbb megoldásként egy bioboltban veszem 1 600 Ft-ért, de még így is soknak tartom az árát.

Használtam egy ideig, úgyhogy megérett egy véleményezésre. :) A hatása nálam nem maximális, sajnos egy idő után már újra kell magam kenni, amivel még nem is lenne gond, csak akkorra már a ruhám befogja a "szagot" és akkor már kenhetek magamra annyit, amennyit akarok, a friss illatért más felsőt kell felvennem (ez pedig csak otthon oldható meg, munkahelyen pl. nem). Hozzáteszem, hogy azért nincs "oroszlán szagom", csak azért érezhető és ez engem már zavar, amúgy is eléggé izzadós vagyok.
Az illata is elég érdekes, bár megnyugtató, hogy csodaszép összetevőkkel rendelkező deot kenek magamra. A száradási ideje közepes.

Összességében 3 csillaggal jutalmazom, nem bántam meg, hogy megvettem, itthonra gond nélkül elhasználom, de újra nem fogom venni.

andrej
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!