KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dr. Organic

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: markovichm, Módosítva: 2011. június 6.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Dezodorok

A pórusok elzárása nélkül 24 órás védelmet biztosít. Irritációmentes, anitbakteriális golyós dezodor, mely gyengéd a bőrhöz, mégis hatékonyan semlegesíti a nem kívánt testszegot, gátolja a túlzott verejtékezést, megnyugtatja és hidratálja a bőrt.

Krémmánia Kedvencek a -től
DeNoirChristine

2015. október 20.

Nekem nagyon bevált,és még sportolásnál sem szaglok miatta. Én nagyon szeretem,biztosan újra veszem !

DeNoirChristine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. június 5.

Nekem teljesen bevált, mondjuk eddig egyik dr. Organic dezodorral sem volt bajom. Ennek az illata a mézes Negróéhoz hasonlít, első szaglásra talán kicsit erős is, de bőrre kenve azért mérséklődik :). Tökéletesen gátolja a kellemetlen szagok kialakulását, még a legdurvább helyzetekben is, de az izzadást nem akadályozza.

Maeve
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. június 5.

cserryy

2013. március 25.

Szeretem az édes illatát, de azokon a bizonyos napokon nem veszi el az izzadságszagot és erősebb stresszes izzadáskor sem.

cserryy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.

Elen

2012. szeptember 4.

Összetevőit tekintve minden oké, de a manuka méz(???) szaga olyan erőteljes, hogy emellett semmi más illatszer nem rúg labdába. Igaz, az izzadtság se. Annak, aki emellett használna parfümöt vagy bármi mást, nem ajánlom. Kap egy négyest, mert amit tudnia kell, azt tudja, csak túl erőteljes.

Elen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Indigo

2012. május 19.

Szuper összetevők, kellemes illat. Közepesen vagyok izzadós, nekem még sportoláshoz is megfelelt. Kicsit drága, de remélhetőleg sokáig elég lesz. A bőrbe kellőképp beszívódik, ruhán nem hagy nyomot. Nálam 5.

UPDATE: Nagyon hamar, 1 hónap alatt elfogyott napi egyszeri használat mellett. Ahhoz képest, hogy mennyibe kerül, ez nem valami jó arány. -1 csillag.

Indigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

babyface

2012. április 6.

annó a h&b féláras akciójában szinte minden manuka mézes terméket megvettem, mert a boltban hihetetlen jó illata volt. aztán könnyen ráun az ember lánya főleg, hogy tényleg nem is méz inkább propolisz szagú... mert ez szag. kevés izzadsággal keverve el lehet képzelni milyen illatorgiát csinál... :D mivel nem vagyok izzadós bevállt, de legközelebb más illatban veszek

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

mademoiselle1

2012. március 16.

Ha valaki kellemes deo illatot vàr a termektol, az csalodni fog, de az osszetetelet tekintve szerintem mindenkeppen jo termek, szinte semmi karos nincs benne, meg limonene sem, ami a tobbi illatban megtalalhato... Engem nem zavar az eros mez illat, nekem az osszetevok miatt bejon!

mademoiselle1
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

Morci

2012. március 13.

A natúr dezodorok közül talán még ez a legjobb, igaz, ezt az ára is tükrözi. Csatlakozom az előttem szólóhoz, valóban nagyon erős az illata, ráadásul nem is kellemes. Lehet, hogy még másik illatvariációval próbálkozni fogok.

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 13.

csipcsiripp

2011. december 4.

Nagyon erős, fura szaga van (nem mézre, inkább propoliszra hasonlít). Hatákonyságra megfelelő, ugyanolyan, mint a többi Dr. Organicos dezodor.

csipcsiripp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 4.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!