KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3990-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3990

Gazdagon táplálókrém szűz kókuszolajjal, papaya, füge, narancs és mangó bio esszenciális olajok és kivonatok és aloe vera lé keverékével együttesen hidratálják a bőrt. A kókuszolajban található, trigliceridek egész éjjel mélyen hidratálják és táplálják a bőrt, fokozzák a feszességet és a bőr tónusosságát, védelmeznek a sejtkárosító szabadgyökökkel szemben.

Ár: 3990, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bagi54

2017. október 12.

Nálam az illata miatt 4 csillag. Megfelelően hidratálta az arcom éjszakára. Nagyon gyorsan felszívódik és nem hagy ragacsos zsíros réteget az arcon. A dr. Organic az egyik olyan márka, amivel a szemem és környékét is bátran bekenem, nincs irritáció, pedig rendkívül érzékeny a szemem.

bagi54
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

senskin

2017. augusztus 22.

Eddig mindig a drága krémeket vettem, de elkezdtem nézni az összetevőket végre és a kókuszolajról sokat hallottam, hogy megújítja az érett bőrt. Ennek a krémnek csúcsszuper összetevői vannak, és természetes, natur, tiszta krém. Nagyon kevés kell belőle, de a kombinált bőrömbe masszírozom beszívódik. Kissé csípett engem a krém, de ez nem tartott sokáig, gondoltam csak dolgozik. Reggel arctisztítás után sminkelni kezdtem. Hát nagyon feltöltötte a bőrömet, feszes, telt lett. Amúgy sincsenek ráncaim, de ez a krém egy csoda. Ajánlom mindenkinek, és megfizethető is. Semmivel sem tud többet az XY és XZ krémem ami háromszor -négyszer ennyibe került. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

magichand

2017. április 26.

Nagyon szereti a bőröm, reggel, este is ezt használom, lehet rá sminkelni, nem kukacosodik, hamar beszívódik, gyönyörű bőrképet ad. Nem lettek tőle pattanásaim, és hidratált a bőröm. Karácsonyra kaptam az első tégellyel, ma újra is vettem.

magichand
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

mrsgrob

2014. október 15.

Az állaga mint a Dr. Organic argánolajos éjszakai krémé. Finom, nem édes kókuszolaj illata, pontosan olyan mint a sorozat hajbalzsamáé, a színe fehér. A bőröm száraz a szám körül és az orcákon, enyhén zsíros a T-vonalon. Míg az argánolajos krémtől a homlokom bezsírosodik, ettől nem. A bőröm mindenol szépen és gyorsan beszívja és a száraz részeket is jól ápolja. Összességében úgy érzem tápláló, nagyon kellemes, az argánolajos éjszakai krémnél könnyebb. Míg azt inkább éjszakára használom, ezt nappalra. Hidegebb időben is jelzek majd.

Update: második vagy harmadik tégelyt kezdtem meg most és kicsit elbizonytalanodtam. Két problémám van:

Ennek a frissen nyitott tégelynek az illata avas. Ebbe már egyszer belefutottam a Manuka Rescue krémnél, ott olyannyira kellemetlenül erős volt az avas szag hogy kénytelen voltam kidobni. Ennél nem erős, de egyértelmű. Az állaga és minden más ugyanolyan. Az argánolajos éjszakai krémet úgy nyolcadszorra veszem, ott nem volt sosem probléma. Kézkrémet is szoktam venni argánolajosat és kókuszolajosat is, ott is minden rendben volt eddig.

Ami még nem tetszik, hogy két tégelyemen kétféle összetevőlista szerepel, az egyik dobozon egy harmadik a másik dobozon olyan mint az egyik tégelyen. Szóval háromféle összetevőlista, teljesen eltérőek, sheavaj az egyikben, másikban nincs és nem ez az egyetlen, melyik az "igazi", a nem reklám?A honlapjukon semmi részletes infó, online egyedül a Holland&Barrett-tól lehet rendelni a termékeiket (Anglia), de ott is elég random a felsorolás.

Mindezek miatt leveszek két csillagot. Az argánolajosat venni fogom, de ezt a kókuszolajosat nem. Nagyon sajnálom mert szerettem az illatát és az állagát, de nem zsákbamacskázom sem az összetevőkkel, pláne nem veszek avas krémet ennyiért.

mrsgrob
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 15.

Nyuszika21

2014. augusztus 27.

Nagyon szeretem, fincsi az illata, hidratál és kellően beszívódik. Szerintem az őszi-téli hűvösebb időben is szeretni fogom. :)

Nyuszika21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

n.andrea

2013. szeptember 15.

Nem az én bőrtípusomra való, a kókuszolaj miatt vettem meg, így hamar bezsírosodott tőle főleg a T vonalam, különösebb változást nem vettem észre az arcomon használatakor, de száraz bőrre biztosan jól beválik! Most úgy használom, hogy egy csepp argán olajjal masszírozom be az arcomba, reggelre jó puha tőle a bőröm!

n.andrea
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology