KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dr. Organic

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Bioaktív fogápolás

Hármas hatású, egyedülálló formula fehérítő hatású aktív szénnel és bioaktív összetevők egyedi kombinációjával: extrán fehérít, a fogszuvasodás ellen hat, nyugtatja az ínyt. Erős mentolos ízű.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

madri

2018. augusztus 15.

Szintén tesztelőként jutottam a fogkrémhez. Csatlakozom az előttem szólókhoz, nagyon mentolos, frissítő illatú, jól tisztít. A fehérítő hatást egyelőre nem tapasztalom látványosan.

madri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Ticsinky

2018. augusztus 14.

Tesztelőként kaptam a terméket, amiért nagyon hálás vagyok... ugyanis VÉGRE egy fogkrém ami igazán mentolos! :D
Ezenfelül remekül tisztít és fehérít is. Nyilván, a fehérítő hatásához huzamosabb ideig kell használni, de észrevehető lesz a különbség. :)

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Africa

2018. augusztus 13.

Tesztelőként kaptam meg a terméket, elég erős íze van, de meg lehet szokni, nem marad meg sokáig a "fogkrémes száj" érzés. Szépen tisztít és valóban van fehérítő hatása.

Africa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Caraa1

2018. augusztus 4.

Nagyon mentolos fogkrém, amikor először használtam, azt hittem nem fogom tudni használni, de a következő alkalomra már meg is szoktam. Sokkal tisztábbnak érzem a fogaimat fogmosás után, tovább is érzem a hatását, mint más fogkrémeknél. Nekem is fehérített a fogaimon, már pár nap után láttam a hatását.

Caraa1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Agooom

2018. június 28.

Aktív használat után nekem is fehéredtek tőle a fogaim! Több terméket is próbáltam sajnos elég sokszor csalódnom kellett, de ez a termék ezen az áron eléggé bevált!

Agooom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Begyi

2018. június 27.

Az aktív szenes termékeket fenntartással kezeltem eddig, de mivel alapvetően nagyon szeretem ezt a márkát úgy döntöttem tőlük kipróbálom, és rá kellett jönnöm, hogy van értelme és ténylegesen fehérebbnek tűnnek a fogaim. Az én tapasztalataim alapján csak ajánlani tudom mindenkinek. :)

Begyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

sibi

2018. június 10.

Szuper jó fogkrém. Tényleg fehérebbnek látom a fogaimat.

sibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 10.

Szuper jó fogkrém. Tényleg fehérebbnek látom a fogaimat.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Xylitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).