KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dr. Organic

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Bioaktív fogápolás

Hármas hatású, egyedülálló formula fehérítő hatású aktív szénnel és bioaktív összetevők egyedi kombinációjával: extrán fehérít, a fogszuvasodás ellen hat, nyugtatja az ínyt. Erős mentolos ízű.

nyuszo

2018. október 12.

A tubus végefelé járok, és a fogaim NEM lettek fehérebbek! Semmi látványosat nem fedeztem fel (sajnos!).
Azon kívül, hogy jó az íze (nekem legalábbis tetszik), és szép fekete, zselé állagú a krém, NEM tud többet, mint más olcsóbb kategóriájú fogkrémek!
Én is megvettem már a következő tubust, egy másik márka kókuszos-mentolos formájában....

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 12.

Gyalogkakukk

2018. október 4.

Extrán fehérít?! Óháthogyispersze! Ebből a szempontból egy nagy nulla. A többiről nem tudok nyilatkozni, mert szuvasodás és íny problémáim eddig sem voltak. Nem dohányzom, ellenben kávét és teát előszeretettel fogyasztok. Ez sajnos meglátszik. Természetesen nem vészesen csúnyák/barnák a fogaim, mindenesetre örültem volna ha egy parányi hatása azért mégis van... De nincs! Aki ezért venné, annak ezt a terméket sem ajánlom, mert nem fog világosítani egy árnyalatnyit sem.

Gyalogkakukk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Myselfie

2018. szeptember 12.

Tesztelésre kaptam, sajnos én azért nem vagyok vele maradéktalanul elégedett mint a többiek. Nagyon megörültem, amikor láttam hogy fehérítő hatású a fogkrém, pontosan erre lett volna szükségem... ami sajnos nálam eddig csődöt mondott. :( Viszont ami pozitívum és tény, hogy a gyulladt ínyemet nagyon szépen helyrehozta, valamint tényleg szép simának és tisztának érzem tőle a fogaim!

Myselfie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

KEAnna

2018. augusztus 28.

Először is köszönöm a lehetőséget, hogy tesztelhettem, mivel ez számomra egy magasabb árkategóriába tartozik, így nem biztos,hogy a kosaramban landolt volna.Pedig maga a megjelenése is meggyőző, igazán figyelemfelkeltő a mennyi mindentől mentes felsorolás is. Nagyon tetszik a 100 ml-s kiszerelés, valahogy az passzol a bevásárlási szokásainkhoz, gazdaságos. Tetszik hogy kupakon álló (vannak ilyen maceráim) és hogy a kupak alatt van fedőfólia (ettől olyan kis sterilnek érzem :) )Maga a fogkrém színe elsőre kicsit meglepő, de jó az állaga és szépen tisztít. Az ínyemnek is jó, féltem hogy fogkrém váltás miatt esetleg visszatér a vérzés , de nem. Az íze erős mentolos, ami nekem nagyon bejött (családban nem mindenki volt így vele :) ) sajnos viszont amilyen intenzív az elején, később már nem annyira átható. Pár hetes tesztelés után én látom a fehérítő hatást is, annak ellenére ,hogy iszonyat nagy kávés vagyok.

KEAnna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Nano

2018. augusztus 24.

Én is tesztelőként jutottam hozzá. Amit ezúton is köszönök! Nagyon jó kis fogkrém, most már két hete használjuk itthon. Nekem alapból is viszonylag fehérek a fogaim, viszont könnyen színeződik különböző ételek/italok hatására, de jó fogkrémmel ezt el tudom kerülni, szóval ennek a használata mellett nem lett elszíneződésem, viszont fehérebb sem lett a fogam. A másik jó dolog amit észrevettem, hogy nem vérzik az ínyem a használata mellett, ez nagyon pozitív. Ami még kicsit hátrány, hogy mire beérek a munkahelyemre a reggeli készülődésből, eléggé elmegy ez a frissen megmostam a fogam érzés...
Összességében ez egy teljesen jó fogkrém, nekem mondjuk sajnos már átlépi azt a lélektani határt amit egy fogkrémért hajlandó vagyok adni, de akinek nem annak ajánlom.

Nano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

dorathlmnr

2018. augusztus 22.

Lassan 3 hete használom a terméket. Nagyon tetszik a színe, és hogy ennyire jól tisztít. Nekem az íze kellemetlen, de meg lehet szokni. Sajnos a fehérítést még nem tapasztaltam, pedig adtam neki időt bőven.

dorathlmnr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Timi96

2018. augusztus 20.

Krémmánia tesztelőként jutottam a termékhez. 3 hetes használat után a fehérítő hatását még nem tapasztaltam, de mint egyszerű fogkrém jól teszi a dolgát. Kellemes az íze, jól tisztít.

Timi96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

madri

2018. augusztus 15.

Szintén tesztelőként jutottam a fogkrémhez. Csatlakozom az előttem szólókhoz, nagyon mentolos, frissítő illatú, jól tisztít. A fehérítő hatást egyelőre nem tapasztalom látványosan.

madri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Ticsinky

2018. augusztus 14.

Tesztelőként kaptam a terméket, amiért nagyon hálás vagyok... ugyanis VÉGRE egy fogkrém ami igazán mentolos! :D
Ezenfelül remekül tisztít és fehérít is. Nyilván, a fehérítő hatásához huzamosabb ideig kell használni, de észrevehető lesz a különbség. :)

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Africa

2018. augusztus 13.

Tesztelőként kaptam meg a terméket, elég erős íze van, de meg lehet szokni, nem marad meg sokáig a "fogkrémes száj" érzés. Szépen tisztít és valóban van fehérítő hatása.

Africa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Xylitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).