KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dr. Organic

Ár:   3455 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2011. december 9.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az egyedülálló bioaktív, gyógyhatású manuka méz ápolókrém más kivonatokkal kombinálva a bőr felső rétegébe behatolva serkenti a sejtregenerációt és normalizálja a kiszáradt bőr állapotát. Valamennyi száraz testfelület ápolására alkalmas, gyógyító hatása 12 órán keresztül érvényesül.

bernadettu

2018. augusztus 27.

Mintát próbáltam ki belőle. A hatásával elégedett voltam de az illatát nem tudtam elviselni. Sajnos nem venném meg a teljes kiszerelést.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

mrita87

2015. július 10.

Imádom! Az illata, a textúrája, a hatása, minden tökéletes!! A körömágyakat is szépen ápolja, a kezkről nem is beszélve. Az én bőröm tényleg szinte leesik, ez a krém, ami segített a leghidegebb hónapokban is.

mrita87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Maniac

2015. január 21.

Sajnos nekem nem vált be sem hatásra, sem illatra. Az illata első szimatra mézes, de aztán átcsap bútorápoló szagúvá. Ha csak ennyi baja lett volna, bánja a fene. Egy réteget képezett a bőrömön, ami meleg hatására megolvadt, majd visszadermedt. De még ez sem lett volna baj, elhasználtam volna éjszakára. Viszont semmit sem csinált a kézbőrömmel. Csak lestem. Maradok a jól bevált fegyveremnél, az mindig helyreteszi a bőröm.

Maniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 21.

Matilda

2015. január 10.

Isteni az illata és könnyen beszívódik, jól is hidratál, viszont ennyi pénz sok egy kézkrémért. Eddig mintát használtam belőle, de annyira megkedveltem, hogy valószínűleg meg kell vennem :(

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

Kiki7

2014. április 14.

Remek kis kézkrém! Az illata idővel egyre kellemesebb lesz, én szeretem. :) Jól hidratál, hatását kézmosás után is érzem. Mint az eddig kipróbált összes dr. Organic termék, ez is beváltotta a hozzá fűzött reményeket. 5*

Kiki7
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

ficuskinky30

2013. február 24.

Hát ez nem valami jó cucc... Szerintem semmit nem ér, sokszor kentem vele a kezem, de a hatását nem éreztem. Nem veszem újra, az tuti. A bio miatt adok neki 2 csillagot.

ficuskinky30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 24.

Shea

2012. december 14.

Megtaláltam az igazit! Nagy kézkrém fogyasztó vagyok mert a sok kézmosástól/hidegtől kirepedezik a bőröm. Tegnap vettem éjjelre bekentem és majdhogynem csodával határos módon, egy kenés után reggelre majdnem teljesen rendbehozta az amugy szörnyű állapotban lévő kezemet!! Az illata tényleg erős, de van az a helyzet (száraz bőr), hogy ez nem számít! És inkább tolerálom az erős illatát mint a sok "mérget" a többi kézkrémben...

Shea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 14.

Kíváncsi Fáncsi

2012. szeptember 5.

Csak télen szoktam használni. Napközbeni használatra nem szeretem, mert nekem nehezen szívódik fel és nincs türelmem kivárni. Viszont csomagban vettem, amihez ajándékba adtak kesztyűt is. Így ha használom, akkor éjszakára jól bekrémezem a kezem és a kesztyűben reggelre nagyon jól regenerálódik.

Kíváncsi Fáncsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 5.

Morzsa

2012. február 11.

Az illata miatt nem tudom használni, egyszerűen rosszul vagyok tőle. A használat után valóban olyan érzés, mintha egy film képződne a kezemen (ami jól hangzik, de néha kimondottan zavaró is tud lenni), ez az érzés első kézmosásig megmarad, de aztán -hacsak nem lefekvés előtt kentem be a kezem- nem érzem a "12 órás hatást". Azaz, egy normál, háztartási munkákkal töltött napon ahhoz, hogy ne érezzem száraznak a kezem, többször is kennem kell, amit pl. az én favoritommal, a sajnos már nem kapható DM Med kézkrémmel nem kellett. És az ennek talán a felébe sem került.

Morzsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 11.

morning_glory

2012. január 6.

Valóban nagyon erős, mézes illata van, engem ez riasztott el, de akitől kaptam, az nem tudhatta, hogy én inkább a virágos illatokat kedvelem. A termék maga viszont tényleg nem rossz, bár nekem annyira nem jött be, mint Debbie-nek, nekem egy krémezés a következő kézmosásig tartott csak.

morning_glory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Honey

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.