KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dr. Organic

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív tápláló és hidratáló, antioxidáns olajsavakban gazdag olívaolaj, bioaktív natúr hatóanyagokkal elegyítve mélyen táplálja és hidratálja a sejtközti struktúrát, helyreállítja a száraz, igénybevett kezek állapotát, és teljes védelmet nyújt.

cseri88

2018. szeptember 2.

Karácsonyi ajándéknak kaptam egy óriási Organic csomagot, televolt jósággal, köztük ez is. Szeretem az Organic termékeket, kivéve a dezodorjait. Jó kis termékek. Nekem ez bevált és szerettem, puhította a bőröm és gyorsan beszívódott. Bírom ezt a terméket. Nem tudom, hogy télre mi tetszik meg, de lehet, ehhez fogok visszatérni:)

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

angeleyes8

2017. október 29.

Elég drágácska krém, akció során érdemes beszerezni. Táskába dobós krémnek nem annyira jó, mivel olajos réteget hagy a bőrön felkenés után (akkor is, ha kis mennyiséget visz fel az ember), így inkább estére jó krémezni vele. Az olívaolaj miatt nagyon szépen puhítja és ápolja a bőrt, a körömágybőrre kenve a körmeim is megerősödtek tőle, mintha gyorsabban is nőttek volna. Kellemes, olívaolaj illata van (már aki szereti:) Bár hosszú ideig elég egy tubus, húzós ára miatt 4*.

angeleyes8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

natasa

2015. július 28.

Nem nagy durranás, nem igazán vált be. Hagy a bőrön egy csúszós réteget, ez elég idegesítő. Hatása sem lehet valami jó, mert még elég sok van a tubusban, és lassan le is jár a szavatossága. Tehát nem nagyon használom, csak pakolgatom fiókból szekrénybe.
Az illata elég jellegzetes, mint a többi terméknek. Elég drága, nekem nem érte meg.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

Aaaudrey

2013. november 16.

Imádtam ezt a kézkrémet! Egy tartalmas, nem túl könnyed kézkrém ami valóban nem szívódik be olyan gyorsan de nem a ragadós fajta. Nagyon hatékony, hihtetlenül jót tett a kezemnek, napi egy-két használat nagyon sokat számít. Kellemes illata van, nem erős. Bár drága de biztos újra fogom venni, mert elég nagy kiszerelés (125 ml) és nem kell belőle sok, úgyhogy nekem nagyon sokáig kitartott.
Ez után talán olajosabb érzetű marad a kéz mint a méhpempős sárga változat, de azt nagyon szerettem.
Most még inkább nagyra nőtt a szememben, hogy kísérleteztem más kézkrémekkel és most jöttem rá csak igazán milyen jó is volt:)

Aaaudrey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

Morzsa

2012. február 18.

Az illata sokkal jobb, mint a másik, mézes változaté, de hogy 12 órán át hatásos lenne, meg mindenidők legjobb kézkrémje, azt vitatom. Különösen ár/érték arányban nem az, hiszen ilyen kézkrémet bőven lehet venni mondjuk a DM sajátmárkásai közül választva, ami viszont fele ennyibe kerül... (igaz, ez bio, még az illatanyagai is természetesek és bio minősítésűek.
Revideálom az álláspontomat: pár nap használat után jelentősen javult a helyzet, elég a napi kétszeri használat, ami meg pont 12 óra ;-) Azt a kitételt azonban tartom, hogy a már nem forgalmazott, de jóval olcsóbb DM-s krém (Balea Med) legalább ilyen vagy még jobb volt.

Morzsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.