KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bnonikaa, Módosítva: 2011. március 1.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Hajápolás

"Bioaktív hajterápia, mely véd és kondícionál. Az eredmény önmagáért beszél."
Tápláló kondícionáló valamennyi hajtípus számára. A gránátalmából, aloe aerából, shea vajból és napraforgó olajból álló rendkívül hatékony összetétel behatolva a haj külső rostanyagába segít újra építeni annak természetes állapotát. Az eredmény: erős, puha, ragyogó, könnyen kezelhető hajkorona.

Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mestreséges színezéket, -illatanyagokat, -tartósítószert.

szepkinga

2016. szeptember 8.

Már első használat után is fényesebb és puhább lett tőle a hajam, viszont gyorsabban zsírosodik.

szepkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Lunuska

2015. december 30.

Már a második flakont használom belőle, és nagyon szeretem! Nem kell belőle túl sok, én rajta szoktam hagyni kicsit a hajamon, és csodálatos bársonyos és táplált érzetet hagy maga után. Érdemes persze akciósan betankolni belőle, ha már bevált (én is ezt tettem), mert amúgy elég drága. Csakis ezért kap négy csillagot az öt helyett.

Lunuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Lukécia

2013. október 25.

Szőke satírozás került a sötét hajamba, a kiszőkített tincsek nagyon sprődek és szétállók balzam nélkül. A szilikonos balzamok "lecsúsznak" róla, de ezt a balzsamot "beissza"a haj, nálam nagyon jó a hatás, szép sima, jól formázható lesz, és nem áll szét, mint a seprű. Eddig ez vált be a legjobban, úgyhogy 5 csillag. Plusz pont, hogy az illata nagyon fini, és tartós is :-) kár, hogy kicsit drága, viszont előny, hogy kevés is elég. Összességében elégedett vagyok vele nagyon.

Lukécia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 25.

gyongyver.kosa

2013. január 27.

Nem nyűgözött le, bár az illata kellemes. Elhasználtam, ártani nem ártott, de nem venném újra, mert ehhez drága...

gyongyver.kosa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

szambi

2012. november 9.

Jó, nekem finom puha lett tőle mindig a hajam, de én úgy vettem észre, hogy gyorsabban is zsírosodott. Már nem használom, mert annyira nem szerettem bele. Alapvetően szerintem ez a száraz, sérült hajnak a legjobb, zsíros hajra sok. Egyébként sok kifogásom nincs ellene, az összetevői is nagyon szépek.

szambi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Rekissima

2012. július 18.

Körülbelül 1,5 hónapja használom ezt a balzsamot. A hajam nagyon puha és fényes tőle, viszont a kelleténél sokkal jobban száll. Göndör hajam van, és a balzsam használata után rendezetlenek lesznek a tincseim, bár nem vagyok biztos benne, hogy a balzsamtól van, de más balzsamok használatánál ezt eddig nem vettem észre. De összességében jó termék.

Rekissima
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

nazsnalya

2012. február 17.

Nagyon jó az illata, nem lett olyan puha tőle a hajam mint vártam,pedig a hajam szinte "megitta", de adok még neki pár alkalmat, hátha :)

nazsnalya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

kata

2011. június 13.

Nem korpásodik tőle a hajam, pedig általában mindentől szokott. Könnyen kifésülhető lesz tőle és jó az illata.

kata
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 13.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!