KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dr. Organic

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   5,7 ml
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

A színtiszta antibakteriális hatású ausztrál teafa olaj más bioaktív növényi kivonatokkal keverve életre kelti, hidratálja és védi az ajkakat. 15-ös fényvédő faktora véd a káros UVA és UVB sugarak ellen. Az összetevők természetes eredete miatt a szín és az állag változhat, ez nem befolyásolja a termék minőségét.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bioleves

2013. március 30.

Tegnap vettem át a csomagban. Egyelőre jót tudok mondani, de most nem tudom hogy a szám ennyire száraz és azért szívódik be gyorsan, vagy más probléma van..Egy 5-t adok rá, az összetevők miatt, illata is olyan semleges, de azért lehet érezni a teafát...Én odáig vagyok a tefaás dolgokért...

bioleves
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

mstindigo

2012. február 22.

A párom vette magának, de egy elég fényes réteget hagy a szájon, majdnem, mint egy szájfény. Legalább fél óra, mire csökken a fénye, ezért örököltem meg. Pont ezért is imádtam. Nagyon jól hidratál, a kicserepesedett számat pillanatok alatt rendbehozta. Ráadásul a teafaolaj miatt fertőtleníti is az ajkakon lévő kis sebeket. (Már ha vannak.) Nekem az egyetlen negatívum, hogy nem szeretem a teafaolaj illatát. Viszont annyira hatásos, hogy így is megérdemli az 5*-ot. Szerintem nyárra felesleges ennyire zsírosat választani, de télre fantasztikusan jó.

mstindigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil