dr. Organic

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   265 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Bio teafa olajjal és aloe verával készült hatékony regeneráló sampon. Gyengéden tisztítja és revitalizálja a fejbőrt és a hajat, miközben frissít és hidratál is.

Alkalmas a normál és a zsíros fejbőr és haj kezelésére. Antiszeptikus és gombaölő hatásával javítja a kiegyensúlyozza a korpás fejbőr állapotát.

Ár: 1100 , Eladó: bzsofi666
Állapot: kicsit több mint félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: Ascyra
Állapot: Több, mint a fele megvan. A képen látható állapotban. (nemrég vásároltuk), Helyszín: Budapest, XV. , fizetés: Budapesten a XV. kerületben személyesen (vagy egyeztessünk!), vagy posta megoldható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

draculina

2018. augusztus 29.

Botrányos. Semmit nem tisztít, ocsmányabbul nézett ki a hajam hajmosás után mint előtt. Egyszerűen nem habzik fel rendesen, emiatt egy hajmosásnál a flakon negyedét rá kellett öntenem a hajamra, de még úgy is zsíros maradt kicsit. Abszolút pénzkidobás.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

creamforcream

2018. május 4.

Kellemes illatú és nagyon jól tisztító hajápoló. Ha előtte bármilyen hajpakolást alkalmazunk azt alaposan ki kell mosni és utána jöhet a sampon. Nem okoz allergiát, gyulladt fejbőrt is megnyugtatja. A haj száradás után dúsnak, frissnek és könnyűnek tűnik. Pluszpont jár azért hogy átlátszó, így mindig lehet tudni, hogy még mennyi termék van illetve a tetején lévő adagoló is igen praktikus és könnyen zárható.

creamforcream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

ZsanettLina

2018. április 2.

Megvettem, mert egy más márka samponja teljesen kiszárította és tönkretette a hajam, bár az árát nagyon sokalltam/sokallom.
Nagyon szeretem. Remekül hűsíti a fejbőröm, és talán egy kissé hidratálja is a mosás alatt, legalábbis úgy érzem. Az illata remek, és egész sokáig érzem magamon mosás után. Az SLS mentesség miatt nehezen szedte ki a hajamból a korábban felkent olajkeveréket (kókusz, argán stb.), de mióta ezt megtapasztaltam, átálltam egy alapos mosás helyett két kisebb egymást követőre, így a tisztítás is tökéletes. Én ajánlanám mindenkinek, újra fogom venni ha elfogy.

ZsanettLina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

betty23

2018. március 5.

Alapvetően 3-4 naponta ráérek hajat mosni, de van valami korpa félém egyes területeken, ami nem igazán akar elmúlni. Mivel alapjában száraz a hajam, de a tövek elég hamar bezsírosodnak, gondoltam ezekre a probléákra kipróbálom. Valóban nem habzik annyira, de engem ez nem zavar. Nem hagyott semmi "réteget", olyan friss és tiszta érzést kelt. Nem szárította ki a hajam, bár tetemes mennyiségű balzsamot használok. Az illata elég erős, de nem marad benne a hajban. Az ára elég borsos, de még elviselhető kategória. :)
Majd update-elek!

update:
Arra rá kellett jönnöm, hogy nagyon alaposan ki kell mosni a hajból. Úgy érzem nehezebb kiöblíteni, mint az SLS-t tartalmazó samponokat.

update2:
Nagyon akartam szeretni, de egyszerűen nem tudom rendesen kiöblíteni. Mintha hagyna egy ragadós réteget a hajtövemnél egyes részeken, pedig elsőre nem tűnt fel. Most úgy próbálom meg elhasználni, hogy először megmosom a hajam ezzel, majd egy másikkal utána szintúgy. Jó dolog ez a tefaolaj amúgy, csak ezért adok neki 2*-ot.

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 5.

Majd update-elek!

update:

update2:

Eperke2004

2018. február 8.

DM dobozban jutott hozzám. Szerintem szörnyű! 1, azaz egy napig tart a frissen mosott haj érzése, aztán tapad, ragad, zsírosabb mint máskor 3 nap után. Odaadtam a kedvesnek használja el. de ő se lelkesedik az első pár használat után érte.
Valahogy elhasználjuk. Az illata jó, de nekünk nagyon nem jött be. :(

Eperke2004
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Valahogy elhasználjuk. Az illata jó, de nekünk nagyon nem jött be. :(

magnes

2017. november 6.

Igazából hatost adnék. A férjem korpája teljesen elmúlt tőle és nem zsírosodik a fejbőre sem.

magnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 6.

bzsofi666

2017. október 5.

Az összetevői miatt kap tőlem 3*-ot, de különben.... Az én hajamra pont, hogy alkalmas kéne hogy legyen, hiszen gyorsan zsírosodik. Ezzel viszont még gyorsabban, továbbá első felvitelkor kicsit sem habzik, ami zavaró. Így nem is valami gazdaságos. Kár érte :(

bzsofi666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

Sztellaaaaa

2017. augusztus 11.

Még csak párszor használtam eddig de elégedett vagyok vele nagyon egyenlőre, az illata nagyon kellemes, szinte elvarázsol, nekem egy kicsit sűrű, de ez nem baj mert hígítani tudom, és legalább sokáig elég lesz. Remélem nem fogok benne később sem csalódni.
Régóta keresek már egy olyan sampont ami tényleg megérdemli a natúr kozmetikum címet.
Először féltem megvenni, kicsit túlárazottnak gondoltam de a régi samponom csak 75ml-es, és drágább is volt.
Eddig azt tapasztaltam, hogy miután kimostam a fejbőrömből frissebbnek éreztem azt.
Már sportoltam is de még egyenlőre nem jelentkezett olyan korán a fejbőrzsírosodás mint az eddigi samponom használata után.
Továbbá nem viszket úgy a fejbőröm mint eddig.
Hamarosan jön az update, remélhetőleg sok pozitívummal.
Nem utolsó sorban pedig egyet kell hogy értsek a "2-vel előttem szóló/író" felhasználóval: Csak az válassza akinek gyorsan és viszonylag erősen zsírosodik a fejbőre, a teafaolajról különben is tudni kell hogy szárít.
Update: én kicsit kevésnek találtam a benne lévő teafaolaj tartalmát ezért még hígítatlan teafaolajból cseppentettem bele pár cseppet, kb. 10-12cseppet, majd jól összeráztam, összekevertem. Azóta sokkal tisztábbnak érzem a fejbőrömet, sokkal frissebbnek mióta így használom.

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Továbbá nem viszket úgy a fejbőröm mint eddig.
Hamarosan jön az update, remélhetőleg sok pozitívummal.

vivihalasz

2017. július 27.

Egy ideje nagyon érzékeny, viszkető, hámló a fejbőröm. A bőrgyógyász által felírt termékek egy darabig jók voltak, de miután abba hagytam a kúrát visszatért a probléma. Erre a samponra esett a választásom és nem bántam meg! :) Nagyon jól tisztít, friss illata van. Az állaga először szokatlan volt, de higgítással tökéletes. A fejbőr irritáció, viszketés, korpásodás elmúlt, teljesen meg vagyok vele elégedve!

vivihalasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

NickyWalmont

2017. június 29.

Nagyon szeretem az illatat, dr. Organic ugyanilyen illatu balzsamaval egyutt hasznaltam.
Utalok hajat mosni, de amikor ezeket hasznaltam alig vartam a haj csutakolast. :D

NickyWalmont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice