KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   265 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2890 Ft

Bio teafa olajjal és aloe verával készült hatékony regeneráló sampon. Gyengéden tisztítja és revitalizálja a fejbőrt és a hajat, miközben frissít és hidratál is.

Alkalmas a normál és a zsíros fejbőr és haj kezelésére. Antiszeptikus és gombaölő hatásával javítja a kiegyensúlyozza a korpás fejbőr állapotát.

Ár: 2890 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 2000 , Eladó: Nojko
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest,18.ker, fizetés: Szemelyes atvetel
Ár: 1100 , Eladó: bzsofi666
Állapot: kicsit több mint félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

betty23

2017. november 14.

Alapvetően 3-4 naponta ráérek hajat mosni, de van valami korpa félém egyes területeken, ami nem igazán akar elmúlni. Mivel alapjában száraz a hajam, de a tövek elég hamar bezsírosodnak, gondoltam ezekre a probléákra kipróbálom. Valóban nem habzik annyira, de engem ez nem zavar. Nem hagyott semmi "réteget", olyan friss és tiszta érzést kelt. Nem szárította ki a hajam, bár tetemes mennyiségű balzsamot használok. Az illata elég erős, de nem marad benne a hajban. Az ára elég borsos, de még elviselhető kategória. :)
Majd update-elek!

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Majd update-elek!

magnes

2017. november 6.

Igazából hatost adnék. A férjem korpája teljesen elmúlt tőle és nem zsírosodik a fejbőre sem.

magnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 6.

bzsofi666

2017. október 5.

Az összetevői miatt kap tőlem 3*-ot, de különben.... Az én hajamra pont, hogy alkalmas kéne hogy legyen, hiszen gyorsan zsírosodik. Ezzel viszont még gyorsabban, továbbá első felvitelkor kicsit sem habzik, ami zavaró. Így nem is valami gazdaságos. Kár érte :(

bzsofi666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

Sztellaaaaa

2017. augusztus 11.

Még csak párszor használtam eddig de elégedett vagyok vele nagyon egyenlőre, az illata nagyon kellemes, szinte elvarázsol, nekem egy kicsit sűrű, de ez nem baj mert hígítani tudom, és legalább sokáig elég lesz. Remélem nem fogok benne később sem csalódni.
Régóta keresek már egy olyan sampont ami tényleg megérdemli a natúr kozmetikum címet.
Először féltem megvenni, kicsit túlárazottnak gondoltam de a régi samponom csak 75ml-es, és drágább is volt.
Eddig azt tapasztaltam, hogy miután kimostam a fejbőrömből frissebbnek éreztem azt.
Már sportoltam is de még egyenlőre nem jelentkezett olyan korán a fejbőrzsírosodás mint az eddigi samponom használata után.
Továbbá nem viszket úgy a fejbőröm mint eddig.
Hamarosan jön az update, remélhetőleg sok pozitívummal.
Nem utolsó sorban pedig egyet kell hogy értsek a "2-vel előttem szóló/író" felhasználóval: Csak az válassza akinek gyorsan és viszonylag erősen zsírosodik a fejbőre, a teafaolajról különben is tudni kell hogy szárít.
Update: én kicsit kevésnek találtam a benne lévő teafaolaj tartalmát ezért még hígítatlan teafaolajból cseppentettem bele pár cseppet, kb. 10-12cseppet, majd jól összeráztam, összekevertem. Azóta sokkal tisztábbnak érzem a fejbőrömet, sokkal frissebbnek mióta így használom.

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Továbbá nem viszket úgy a fejbőröm mint eddig.
Hamarosan jön az update, remélhetőleg sok pozitívummal.

vivihalasz

2017. július 27.

Egy ideje nagyon érzékeny, viszkető, hámló a fejbőröm. A bőrgyógyász által felírt termékek egy darabig jók voltak, de miután abba hagytam a kúrát visszatért a probléma. Erre a samponra esett a választásom és nem bántam meg! :) Nagyon jól tisztít, friss illata van. Az állaga először szokatlan volt, de higgítással tökéletes. A fejbőr irritáció, viszketés, korpásodás elmúlt, teljesen meg vagyok vele elégedve!

vivihalasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

NickyWalmont

2017. június 29.

Nagyon szeretem az illatat, dr. Organic ugyanilyen illatu balzsamaval egyutt hasznaltam.
Utalok hajat mosni, de amikor ezeket hasznaltam alig vartam a haj csutakolast. :D

NickyWalmont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

asszembocicsoki

2017. június 13.

Úgy érzem meg kell, hogy mentsem ezt a szegény sampont a teljes leégéstől, végigolvasva a kommenteket... Tudni kell sampont választani és akkor nem lesznek ilyen negatív élmények. 1,5 év szulfát- és szilikonmentesség után ez a sampon kissé szárít, ellenben a szeborreás fejbőrömnek nagyon jót tett, enyhített a folyamatos viszketésen. A sebesre vakart fejbőrömet nem bántotta, akinek nagyon csíp annak szerintem magával a teafa olajjal van baja. Bőven kell utána balzsamozni, de ennyivel meg is lehet oldani a "szárítós" problémát. Öt csillag akkor lenne, ha egyáltalán nem szárítana, de hát a teafa olaj nem erre lett kitalálva.
Összességében jó sampon, annak, akinek erre van szüksége.

asszembocicsoki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Összességében jó sampon, annak, akinek erre van szüksége.

dizabella01

2017. június 13.

Hát nem is tudom hogy kezdjem...nagy elvárásaim voltak ettől a sampontól, hiszen irtó drága, és agyon van reklámozva mindenféle szempontból, főleg a natúr mivoltát akarják rákényszeríteni a vevőre, hogy jaj de természetes, jaj de jó, kenjünk aloét mindenre, a hajunk erősebb lesz tőle és ilyen hülye dumák.
Hatásáról viszont annyit, hogy alig habzik, egy kín vele fejet mosni, főleg hogy hosszú a hajam. 5 mosásra volt elég a tubus, mosásonként kell két liter belőle hogy normálisan habozzon, ezért alig tudtam masszírozni a fejbőröm, mert nem lett habos, kócos lett a hajam, a korpa nem tűnt el, a zsírosodáson nem változtatott. Mellesleg a benne levő tucatnyi teafaolaj (mert persze ha valami natúr, akkor sokak szerint lehet önteni literszámra, enni tonnaszámra és így tovább) csípte a szemem, a fejbőröm, a bőröm.
Az érzékeny bőrűek kerüljék!

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Az érzékeny bőrűek kerüljék!

enna93

2017. június 6.

Egy termékminta keretében volt "szerencsém" kipróbálni a sampont. Közepes mértékben zsírosodó hajam egyszeri használat után tökéletesen száraz, durva tapintású lett..alig győztem utána pakolásokkal helyrehozni a hibát....
A termék emellett elég nehezen habzik, de ez lenne a legkevesebb hibája...nagyon nagy csalódás volt..

enna93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

ditke838

2017. május 20.

Érzékeny, enyhén hámló fejbőrre vettem, nem volt rossz, kissé megnyugtatta a fejbőröm,de nem segített az alap problémán. A fele ennyibe kerülő Alverde korpásodás elleni sampon ugyanilyen (ha nem egy kicsivel még jobb is) volt a bőrömnek.

ditke838
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice