KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   265 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timcsi, Módosítva: 2011. március 5.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A szűz olíva olaj egy tápláló, mélyen hidratáló gyümölcs, ami olajsavban gazdag és erőteljes antioxidáns.
Ezt a szűz olíva olajat kombináltuk az általunk kevert bioaktív hatóanyaggal, ami tertmészetes és bio összetevőkből áll, s így  készítettünk egy intenzíven hidratáló sampont, ami újrahidratálja a hajat, az intercelluláris struktúráját természetesen hagyva és láthatóan egészségessé és védetté teszi.

Kicsiviki

2016. december 24.

Leárazva vettem a Tescoban. Szívesen probálok ki új termékeket, mert a hajamra még nem találtam meg a tökéletes sampont. Sajnos nem volt jó ötlet a könnyen zsírosodó hajamra, bár ezt előre tudhattam volna. Az elején még csak-csak jó volt, de mire a tubus feléhez értem olyan lett, mintha nem mostam volna ki rendesen a hajamból a sampont, és az alján becsimbókosodott és összeragadtak tincsek. Olyan volt, mint amikor ecettel és szódabikarbónálval mostam hajat már egy hónapja (igen, már odáig fajultam, hogy ezt is kipróbáltam, de nem bírtam sokáig mert undorító volt a hajam tóle.) Talán egy pozitívumot tudok mondani, ami a használtának tulajdonítok, az pedig az, hogy a hajvégeim nem szálkásodtak és száradtak ki. De ez lehet a balzsamomnak köszönhető.

Kicsiviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

edi74

2016. február 28.

Balzsammal együtt szereztem be, csak kíváncsiságból, s mert évek óta használom a Dr. Organic termékeit. Már újravettem. Illatát imádom, jól habzik, tisztít. Nekem balzsam kell hozzá.

edi74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 28.

kiscsilli

2013. december 8.

Szárazság miatti fejsebesedés miatt kerestem olyan sampont,ami valamilyen olajos összetevőt tartalmaz. Tegnap megtörtént az első mosás, hozzáillő balzsammal. Nem kapirgálom a fejemet,mert nem viszket (egyelőre), úgy néz ki megtaláltam végre a hozzám illő terméket :-) Nagyon jól tisztít, hajmosás után érezhető-hallható a "nyikorgás" a hajon, ha végighúzom az ujjaim közt. Jól kezelhető hajat kaptam a használatért cserébe.
Update: sajnos a fejbőr viszketésem visszatért, átálltam a samponszappanokra.

kiscsilli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 8.

Update: sajnos a fejbőr viszketésem visszatért, átálltam a samponszappanokra.

Edi001

2013. július 17.

Kedvenc natúr samponom lett !!! :)

Update: 3. mosása szinte tönkre tette a hajamat. Mosás után olyan volt a hajam mint egy száraz szénboglya, valamint elkezdett korpásodni is tőle. Ennyit a drága natúr kozmetikumokról.

Edi001
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Kedvenc natúr samponom lett !!! :)

azursatellite

2013. május 17.

Az első benyomásom az, hogy ez a legjobb sampon amit valaha próbáltam! Imádom az illatát, de a hatása sem marad el tőle. Gyengéden, de alaposan tisztít, hidratálja és táplálja a hajam és a fejbőröm. Ahogy leöblítem a sampont máris pihe-puha tapintású a hajam mindenféle balzsam nélkül. Mondjuk így is raktam fel pakolást, mert a hajam igényli az extra ápolást. De, ha a továbbiakban is ilyen lenyűgözően teljesít, akkor hivatalosan is ő lesz a legeslegkedvencebb samponom és vége a keresgélésnek. :)

azursatellite
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

Morci

2013. január 28.

Olvasva a jó véleményeket, gondoltam, teszek egy próbát ezzel a samponnal, amúgy eszembe sem jutott volna olívás cuccot kenni a vékonyszálú hajamra. :-) Legnagyobb meglepetésemre bevált. Nem viszket tőle a fejbőröm, ami nagy szó, ugyanakkor nem nehezíti el a hajam, és szép fényessé varázsolja. És mintha még a gyors zsírosodáson is segítene. Natúr termék lévén kicsit tartottam a tisztító hatásától, de azzal is elégedett vagyok, ráadásul remekül habzik. Balzsam mindenképpen kell utána.

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Timcsi

2011. március 3.

Bár az én hajam nem teljesen száraz csupán csak a vége, de már az első hajmosás után nagyon boldog voltam mert jól letisztította a hajam és erős illatot hagyott a hajamban. Persze használtam a kondícionálót is és hát a látvány önmagáért beszélt. Dúshatású, könnyen kifésülhető, és selymes tapintású lett a hajam és nem is zsírosodik be olyan hamar. Eddig minden 3. vagy 4.napon muszáj volt hajat mosnom mert olyan zsírossá vált már a tövénél. Most viszont nem kell. :) Amúgy a hajam vékonyszálú ami a tövénél gyorsan zsírosodik a végefelé pedig száraz.

Timcsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. március 3.

Antioxidánsok: Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.