KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dr. Organic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timcsi, Módosítva: 2011. március 2.

Lelőhely:   Müller, bioboltok
Kategória:   Tusfürdők

Intenzív tápláló és mélyen hidratáló, antioxidáns olajsavakban gazdag olívaolaj, bioaktív natúr hatóanyagokkal elegyítve intenzíven tápláló és hidratáló tusfürdőt alkot, mely gyengéden tisztítja és felfrissíti a bőrt.

Az összetevők természetes eredete miatt a készítmény színe és állaga változhat, ami nincs hatással a termék minőségére.

Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, illatanyagokat, tartósítószert.

Bioaktív és természetes összetevők: Szűz Olíva olaj, Olíva levél kivonat, Aloe Vera, Vitamin C, Citrom, Szőlő levél, Kakukkfű, Édeskömény, Feketeribizli.

Dodi91

2017. január 5.

Nagyon jó termék! Már első használat után jobban érzem magam tőle. Nagyon száraz, ekcémás a bőröm és sokat használ. Barátomnak is nagyon tetszik ő is szokott vele fürödni! :)

Dodi91
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 5.

szevi

2016. október 13.

Imádom! Kellemes illata van, nagyon jól habzik. 1-2 borsónyi elég is belőle, ezáltal elég sokáig ki fog tartani. A bőröm teljesen normál állapotú, így nagy változást nem veszek észre. Natúr, organikus és szuper összetevők! Újra vevős :)

UPDATE: Már szinte a márka összes tusfürdőjét használtam, de nekem ez jött be a legjobban. Gazdaságos, nagyon jó állagú, megfelelően habzik és még az illata is szuper. Újra vevős továbbra is! :)

szevi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

edi74

2016. február 28.

A Holt-tengeri ásványost váltottam le erre. Azzal is maximálisan elégedett voltam, de ez az illat elvarázsolt. Többször újravettem. Kevés elég belőle, jól habzik, kellemes vele a zuhanyzás. Együtt használom az ugyanilyen testápolóval. Így együtt tökéletes. Szerelem.

edi74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 28.

Trixi

2015. május 12.

Nagyon bevált, már többször vásároltam, nem szárít, a testápoló nem szükséges utána, kellemes az illata, az állaga, jól habzik.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 12.

2013. június 11.

Pont ma láttam a DM-ben, de ez a típusú nem volt, csak két másik illat. De egyébként Müllerben is lehet kapni, és legolcsóbban pedig az Auchanban.

mihrek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

Fannika22

2013. május 12.

hihetetlenül jó tusfürdő. nekem nagyon érzékeny, száraz a bőröm, és eddig a testápoló nélkülözhetetlen kellék volt, viszont a tusfürdő kb 3 hetes használata után rendbe jött a bőröm, és már csak nagyon ritkán kenem a szintén olivás testápolóval :)

Fannika22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 12.

eiffel76

2012. december 27.

Kislányom enyhén ekcémás bőrére vettem, és nagyon megvagyok elégedve vele. Természetesen kell utána krémezni, de lényegesen szebb lett a bőre, és nem szárad ki.

eiffel76
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

krisztaster

2012. november 19.

Röviden és tömören: szuper, mint a dr organic termékek legtöbbje:-) Csak ajánlani tudom mindenkinek:-)

krisztaster
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 19.

2012. február 17.

Nagyon jó tusfürdő, az illata is kellemes, és az érzékeny bőröm is nagyon jól viseli! :)

mihrek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

szkeri

2011. december 8.

Nekem az arcomon kívül normál a bőröm és teljesen bevált. Az illata is, és a hatása is nagyon tetszik. Imádom a dr. Organic termékeket. A legtöbb tusfürdőtől viszket a bőröm, de ettől semmi baja szerencsére.

szkeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 8.

Antioxidánsok: Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.