KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dr. Sacher's

Ár:   645 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2018. június 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hatású ápolókrém a lángvörös kasvirág bizonyított hatóanyag formulájával, allantoinnal és bisabolollal (kamillaolaj a fő hatóanyaga). A krém gyorsan beszívódik és az érdes, repedezett bőrt (pl. a lábakon, kezeken és könyökön) újra simává és rugalmassá teszi. Már néhány nap múlva látható a hatása.

Dea

2018. június 18.

Anyukám nagyon szereti, neki nagyon száraz a bőre,és ez jó rá,én is kipróbáltam kellemes illatú krém, nagyon száraz bőrre jó szívvel ajánlom :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Urea, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!