KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dr. Wolff

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. október 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

zsanee84

2013. november 13.

áááááá borzasztó:((((
sajnos 29 évesen még mindig problémás az arcbőröm.ez télen jobb,nyáron brutális.gyulladt pattanásaim lesznek stb....szóval úgy gondoltam,hiába tiniknek szóló cucc,kipróbálom.fura,mert már az első használatkor azt éreztem....wow,ez lesz az én csodaszerem ragyás bőrömre:))))
DE..................sajnos nem így lett.kb. egy hetes használata után elmúlt a varázsa.bőröm fura tapintású lett,mintha vastag szarúréteg nőtt volna rajta,és a miteszerekkel semmit sem tudott kezdeni.egyetlen előnye hogy a lemosójának egészen kellemes illata van(a krémé szörnyű!!!),és hogy a hátamon lévő gyulladt pattanásokat egészen jól kezelte.bár az arcomon is hatott volna.ár arányában megéri,nálunk akciósan volt összecsomagolva a két termék(lemosó és krém).igaz kétszer vettem meg a csomagot.....mert a remény hal meg utoljára,de többet nem!!!

zsanee84
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

áááááá borzasztó:((((

Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.