KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dresdner Essenz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. március 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek

"Nyári boldogság" vitalizáló fürdősó virágos, édes illattal. Intenzív ápoló összetevők kényeztetik a bőrt és védik a kiszáradástól.

Nem tartalmaz állati eredetű összetevőt.

Tvylvis

2018. szeptember 15.

Tudom, hogy ez egy fürdősó, de ami legelőször megfogott, az a kép a csomagoláson. Tényleg a nyári boldogságot testesíti meg a sárga virág a pillangóval. Gyümölcsös, mézes, sárga illat, bár hasonló az illatot már éreztem a márka valamelyik fürdőtermékénél. Ettől függetlenül jó volt, jól megmaradt a vízben is. Maga a termék hozta a szokásost a márkától. Szívesen megveszem újra.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)