KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dresdner Essenz

Ár:   425 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. október 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek

"Édes meglepetés" pezsgőfürdő édes illattal. Intenzív ápoló összetevők kényeztetik a bőrt és védik a kiszáradástól.

enna92

2018. december 7.

Imádom! Kellemes, savanykás-fűszeres karamellás illata van ami nem túl gejl, pont megtalálták az egyensúlyt (egyáltalán nem mű illat). Szépen lassan pezseg a fürdőbomba, fél darab is elég volt nekem egy fürdőzéshez (lehet kicsi a kádam :'D). Kevéske krémes habot adott ez a fél mennyiség és kb picivel rózsaszínesebb színűre festi a vizet mint a termék csomagolása. :) Fürdőzés után sima vízzel leöblítettem magam, mégis érződött egész este az illata a bőrömön, sőt reggel a fürdőszobában is még ez az illat várt. Egyáltalán nem szárítja a bőrt. 310 ft volt most amúgy a Müllerben. Ajándékba tökéletes! ^^

enna92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sucrose, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Színező anyag. (Piros)