Drhazi

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina75, Módosítva: 2018. július 9.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Fényvédők

100%-ban természetes, arcra és testre is használható magas fényvédelmet biztosító napkrém. Növényi olaj és kivonat komponensei sejtszintű fényvédelmet, a mikronizált - de nem nano - ásványi anyagok fizikai fényvédelmet biztosítanak. Természetes antioxidánsokkal is védi a bőrt, ilyen a jerikói rózsa, a vörösalga, a növényi E-vitamin, C-vitamin és Totarol. Magas a természetes béta-karotin tartalma (anatto és répa kivonat). A legmodernebb bio transzparens fényvédőket tartalmazza, így a felkenést követően nem hagy fehér foltokat, mint a fizikai fényvédők általában. A bőrön könnyen eloszlik és gazdaságosan adagolható.

SPF 50+ (A fotokárosító UVB sugárzás kb. 98%-át kivédi.)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre