Drhazi

Ár:   13 760 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina75, Módosítva: 2018. július 10.

Ár:   13 760 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online

Egy hightech bőrmegújító arckrém és egy modern alapozó innovatív keveréke. Azonnali egységes, matt árnyalatot biztosít a bőrnek egész nap, miközben optimálisan hidratálja és regenerálja a bőrt. Modern peptidek komplex keverékét tartalmazza, mely sejtszinten képes átstrukturálni a bőr szerkezetét és optimalizálja a bőrfunkciókat. SPF30+

3 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lyne

2018. augusztus 11.

Pont az ellenkezője igaz erre a BB krémre, mint, ami a leírásban van: nem ad egységes képet és nem, hogy nem mattit, de totál fényes lesz tőle a bőröm! Persze gondolhatja bárki, hogy csak én nem vagyok képes ezt normálisan magamra kenni, de konkrétan drházi kozmetikusai (kettővel is van tapasztalatom sajnos) sem képesek felkenni úgy, hogy egységes legyen.. ezek után már nem meglepő az sem, hogy darabokban ül az ember fején ez a borzalom.. egyébként 3 árnyalatban létezik ez a szörnyűség, de egyik rosszabb, mint a másik.. nem ajánlom senkinek!

Lyne
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.