KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Duchesse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofilia, Módosítva: 2013. október 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb

Mindennapos gyengéd ápolás avocado- és kamilla kivonattal. Színezék és illatanyagmentes.

rekusss

2012. november 7.

Az itt olvasott vélemények hatására vettem meg, és nagyon szeretem. Fél éve használom, azóta semmi problémám ezen a területen. Szeretem, hogy illatmentes, egyáltalán nem csíp, és nagyon olcsó!

rekusss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

vador

2012. október 16.

Épp akciós volt Müllerben (500 körül lehetett), kellett is ilyesmi, meg első pillantásra az INCI is szimpatikus volt, így megvettem. Tökéletesen szuperál, a Lactacydnál mindenképp jobb, nem irritál, parfümmentes és van benne tejsav is. Ja és egészen hatalmas, 300 milis. Szerintem jó vétel.

vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

gerbaud

2012. július 25.

Ugyan nem használom régóta, de elégedett vagyok vele. Gyengéd, nem habzik nagyon, tehát nincs tele durva tenzidekkel, nem irritál és nagyon barátságos ára van. Mivel nem túl sűrű, így vigyázni kell vele, hogy ne használjunk belőle egyszerre túl sokat, mert egyrészt úgy túl hamar elfogyna, másrészt pedig minek. Az összetevőivel is elégedett vagyok.

gerbaud
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Bisabolol
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Sorbitol, Urea, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Sodium Lactate, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.