KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dulgon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bambino97, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Különleges kivonatának köszönhetően nyugtatja és hidratálja a nap káros hatásaitól megviselt, irritált bőrt. Hűt, felfrissít és kellemes, puha bőr érzését biztosítja egész nap. Gyorsan felszívódik és segít megőrizni bőre színét és rugalmasságát. Rendszeres, bőséges alkalmazása biztosítja bőre hosszantartó barnaságát. Dermatológiailag tesztelt.

Monaline

2017. július 17.

Kb. annyira hat, mintha egy normál testápoló, de testápolónak nem venném meg. Amúgy sincsenek jó tapasztalataim ezzel a márkával, de nem volt éppen más. Az illata is elég fura nekem. Mindegy, azért elkenem napozások után, de kisebb leégésre már erősebb fegyvert vetek be.

Monaline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

mujerconfused

2016. július 10.

Nem jól szívódik be és nem hűsít eléggé. A hidratáló hatása is gyenge, nem enyhítette a bőröm húzódását, legközelebb biztos mást veszek.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Bambino97

2016. június 7.

A nyári nap első sugarai kicsit megpirították a bőrömet..ezért gyorsan beugrottam a boltba venni valami kis nyugtató kencét rá. Nem akartam sem nagyon olcsót sem nagyon drágát választani, ezért ezt kaptam le a polcról. Bár ne tettem volna. Semmi nem igaz abból amit ígér. Sem hűsítő érzet...a beszívódási képessége katasztrófa. És az illatával sem vagyok kibékülve...nekem egész kellemetlen. Teljes pénzkidobás volt.

Bambino97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 7.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak