KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dulgon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Dulgon Antibakteriális Kézzselé málna illattal egy praktikus megoldás, ha nincs a közelben tiszta víz és szappan.

babyface

2013. május 25.

gyerekkorillat! :D baromi furcsa élmény volt mikor először megéreztem, mert ketten ültek velem egy váróban és nem tudtam beazonosítani az illatforrást (gondoltam parfüm nem lehet). végül megkérdeztem a hölgyeket és egyikőjük bevallotta, hogy az ő kézfertőtlenítője az... és hogy mennyire igazságtalan, hogy csak a gyerekeknek gyártanak ilyen dolgokat. :D azóta csak ilyet használok az egész napomat képes feldobni! :) nekem az állaga is megfelelő nem folyik a világba.

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

tittus

2013. május 25.

Én az illata miatt vettem meg, nem kifejezetten málnás, de nagyon finom!! :) Az állagával sincs semmi bajom, kicsit folyósabb, mint a HiGeen, és figyelni kell a mennyiségre, mert ha sok jön ki, akor ragadós marad a kéz! Tök jó, hogy ilyen pici, könnyen elfér, viszont ár-érték arányban a HiGeen nyert :(

tittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

pmarcsi

2013. március 1.

Jó kis termék!! Engem is a cukiságával fogott meg, az illata pedig már csak plussz pont!! Nekem nem marad ragacsos a kezem használata után, szóval nagy kedvenc lett!!

pmarcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

szivoszal

2013. február 21.

én már a másodikat "fogyasztom". először féláron vettem, tetszett hogy rózsaszín. aztán kibontottam és az illatától elájultam. nagyon finom!!!
azért szeretem mert nem érződik annyira az a büdös alkoholos illat. nem kell belőle sok, de viszont tényleg kicsit folyósabb a kelleténél de nem zavar. nagyon sokáig elég is! megvagyok elégedve vele! ja! és nem jatul ki a nyitókája sem... :)

szivoszal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

Luca33

2012. május 29.

Nagyon jó az illata, cuki a csomagolás, jó a színe, de nálam mégis bukta. Nagyon elfolyik, szabályosan menekül a kezemről, és hiába a jó illat, utána ragadós marad a tenyerem. Még nem volt tapasztalatom, de ha gyerek lennék, tuti megkóstoltam volna, ami szintén nem jó XD.

Luca33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

k.boglarka

2012. április 16.

Imádom a málna illatát :)

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

Imádom a málna illatát :)

szappanka

2012. április 8.

a rózsaszín csomagolásán akadt meg a szemem, és sokáig csak nézegettem, míg végül elcsábultam, és megvettem :) felpattintós a teteje, könnyű adagolni, nem "ömlik ki" a fél tubus. hihetetlenül finom málna illata van, az alkohol alig érződik (szemben például a higeennel). gyorsan szárad, nem szárít, málnaillatú kacsót eredményez. 400 valahány forint. kell ennél több? :)

szappanka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.