KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dulgon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RecsölGrín, Módosítva: 2013. december 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

PH-bőrbarát, PEG mentes, dermatológiailag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bubu98

2013. november 21.

már elég régen használtam de egyszerűen csúcsszuper illata volt , a csomagolása is cuki és a minősége is jó :)

Bubu98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 21.

Vintage Lady

2013. április 30.

Egyszerűen imádtam, ezt is, a kék banános változatát is. Nem szárítja ki a bőrt, elég jók az összetevői, az illata is fenomenális.

Vintage Lady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

kriszti.07

2013. január 19.

Amikor pár éve iszonyat kiütéses voltam mindenhol anyu ezt vette nekem. Tök jóó illata van, és amíg ezt használtam volt ideje a bőrömnek "pihenni" kicsit.

kriszti.07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Színezék. Barnás sárga.