KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dulgon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2011. május 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

A lágyan tisztító receptúra selymes fényt ad a hajnak és könnyen fésülhető lesz. Bőrbarát pH, PEG-mentes, dermatológiailag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Natuska

2017. május 17.

Én a saját hajamon próbáltam, és nem igazán vált be. Az illata jó, de ezen kívül más jót nem igazán tudok róla elmondani. Alig habzik, szárítás után a hajam lelapult és gyorsabban is zsírosodott. Lehet h nem véletlen babáknak találták ki, és nem felnőtt hajra :)

Natuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Ewee

2016. április 13.

Ha sok rossz véleményt olvasol egy termékről az mind igaz. Kár próbálkozni.
Szinte semmit sem habzik, tisztító hatása nulla és még szárít is. Pedig jó lett volna szeretni.

Ewee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Ha sok rossz véleményt olvasol egy termékről az mind igaz. Kár próbálkozni.

Októberi Lány

2013. december 27.

Annyira szerettem volna, ha beválik...:( De sajnos nagyon nem. Az összetevői és az ellenállhatatlan "barackszag" miatt vettem meg. Az olyan jó, mikor valaki megdicséri a hajam illatát! De sajnos, még az sem marad meg, csak legfeljebb szárítás közben érezni kissé... Mondjuk, ez még nem katasztrófa. Ami viszont annyira nem elnézhető, az a hatása. Nem lesz tőle szerintem tiszta a hajam (és valszeg a fejbőröm se), és nem is lehet rendesen kimosni. Először azt hittem, én bénáztam el, de most már sokadszor jártam így, és még az igazán nagyon alapos öblítés után is csomós, ragacsos marad a hajam, egy tömbbe tapad, és 1 nap után úgy nézek ki, mint aki még életében nem látott se fésűt, se sampont. Szóval, amilyen csábító, olyan rémes. Kisbabáknak, akiknek kevéske, selymes, rövid haja van - bár nehezen ugyan, de - el tudom képzelni, hogy jó, viszont az én sörényemmel nem lettek jóban. Ja, és a habzásával is van egy kis bibi, ugyanis az szinte nincs neki. (Ez lehet, hogy egy amúgy is nyüfi-nyafi gyereknél, aki utálja a hajmosást, gondnak mondható, nem? Ha már nekik tervezték eredetileg.) Szomorú vagyok!

Októberi Lány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

Shinekn

2013. május 10.

Én minden reggel megmosom a hajam, így nem igazán zavar, hogy zsírosít, viszont alig habzik és sok kell belőle... ehhez mérten pedig elég drága.
Ami viszont jó benne, hogy egyáltalán nem szárítja a hajamat és egészségesebbnek tűnik tőle. :)

Shinekn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 10.

Kati04

2013. április 5.

Száraz hajamra kerestem szulfátmentes sampont, az első pár használatkor puhává tette a hajamat és egyáltalán nem szárított, plusz az illata is nagyon finom. Többször is újravettem de idővel a hatása gyengült, sőt elkezdett szárítani! Nem igazán habzik és nem is érzem tőle elég tisztának a hajam, és nálam nagyon gyorsan fogyott. Az íze borzalmas, ha véletlenül a szájba kerül.

Kati04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Fruzsina93

2012. november 26.

Babáknak biztos jó, de nekem nem tisztította meg semennyire se a fejbőröm. Ráadásul másnapra bezsírosodott a hajam. De nem okozott viszketést a fejbőrömnek! :(

Fruzsina93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 26.

Hettii

2012. november 9.

2x használtam a sárgabarackosat, 1x a kókuszosat. Nekem a sárgabarackosnak az illata jobban tetszett. Puhává, csillogóvá varázsolta a hajamat. Én nagyon szerettem. Nekem nem zsírosodott tőle jobban a hajam.

Hettii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Bijou

2011. szeptember 22.

Nekem ettől a sampontól olyan zsíros lett a hajam ,hogy az hihetetlen és ráadásul hiába mostam vele naponta nem hozta kis a zsírt a hajmaból ááá én nem értem mire jó meghagyom a babáknak asszem.

Bijou
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 22.

Vintage Lady

2011. augusztus 21.

Nagyon szeretem ezt a sampont, könnyen fésülhető lesz tőle a hajam. Nem szárítja úgy ki, mint a többi sampon. Hátránya, hogy nem igazán habzik és a legkisebb mennyiségben is ha bejut a szájba nagyon keserű. 4/5-öt adnék rá, de az olcsósága miatt és amiért nem igazán találtam még jobbat legyen 5. :)

Vintage Lady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

sweetnika77

2011. augusztus 17.

Én sem viszkettem tőle,puha volt a hajam, isteni az illata de nekem zsiros volt a hajam tőle .

sweetnika77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 17.

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.