KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: zizitim, Módosítva: 2013. július 10.

Kategória:   Ecsetek

Szemhéjárnyalók gyors és egyszerű felvitelére szolgál. Az ecset hossza 16,5 cm, a sörtéké 1 cm. Az elf stylistjai speciálisan arra fejlszetették ki, hogy egész szemhéjadat fesd vele, aminek megfelel a sörték mérete is. A Bamboo ecsetek gyártása a fenntartható fejlődés jegyében zajlik. Az elf elítéli az állati eredetű összetevők használatát a szépségiparban, ezért minden ecset kimagaslóan jó minőségű, szintetikus szálakból készül, melyek alkalmasak száraz és vizes smink felvitelére is. A markolat természetes bambuszból készül, ergonómiailag formált.

Dius86

2013. május 19.

Jó kis ecset, szépen teszi a dolgát. Szálai nem kemények, pont megfelelő.

Dius86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Jó kis ecset, szépen teszi a dolgát. Szálai nem kemények, pont megfelelő.

zizitim

2012. július 18.

A termék ára 5.5 font, amiért cserébe egy közepesen használható ecsetet kapunk. A többi általam próbált "Bamboo" ecsethez hasonlóan ennek is viszonylag kemények a szálai, viszont a festéket normálisan felveszi, a szemhéjra való felhordásra alkalmas. Satírozást viszont már ne várjunk tőle pont a túl kemény szálak miatt, pedig ebben az árkategóriában általában már valamilyen szinten képesek az ecsetek a satírozásra. Kimosása kicsit nehézkes más ecsetekhez képest, elég nehezen "engedi el" a színt.
Még egyszer biztos nem venném meg ennyi pénzért. Nem éri meg az árát.

zizitim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Még egyszer biztos nem venném meg ennyi pénzért. Nem éri meg az árát.