KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Any, Módosítva: 2013. július 10.

Kategória:   Ecsetek

Folyékony alapozó higiénikus felvitelére szolgál. Az ecset hossza 20 cm, a sörtéké 3 cm. Az elf stylistjai elsősorban Studio apalozóink használatához ajánlják. A Bamboo ecsetek gyártása a fenntartható fejlődés jegyében zajlik. Az elf elítéli az állati eredetű összetevők használatát a szépségiparban, ezért minden ecset kimagaslóan jó minőségű, szintetikus szálakból készül, melyek alkalmasak száraz és vizes smink felvitelére is. A markolat természetes bambuszból készül, ergonómiailag formált.

Krémmánia Kedvencek a -től
Powderpuff Girl

2014. június 1.

A Make up plazából rendeltem, ez volt az első alapozó ecsetem. Talán olyan 1500 Ft körül volt az ára. A nyele nagyon szép bambuszból van, a sörtéi műszálasak, mert folyékony alapozó felvételére találták ki. Minőségi ecset érzetét kelti, minimálisan hullatta a szálait, a nyél és a szőr találkozásánál igényesen el van dolgozva az illesztés, nem nyeklik-nyaklik a vége. Ennyi pénzért, első ecsetnek szerintem tökéletes választás lehet.

Powderpuff Girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

natalia.horvath

2012. július 9.

Szuper alapozóecset. Szebb, természetesebb végeredmény érek el vége mintha kézzel vinném fel az alapozót, igaz így kicsit tovább tart az eldolgozás. Nem csíkoz. Az ecset mérete és tömörsége is megfelelő. Ilyen korrekt áron, ilyen jó minőségű ecsetet nem igazán láttam még.

natalia.horvath
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

LexiSmink

2012. június 2.

Nagyon rugalmas ecset és jól is néz ki. Teljesen más a szőre, mint az eddigi alapozó ecsetemnek. Ez olyan sikamlós, selymes és nagyon jó vele dolgozni. Ha kenem vele az alapozót, akkor nem ül ki oldalra a folyékony festék, hanem szépen eldolgozza a bőrön. Korrektorokhoz is jó használni és a sűrűbb camouflage termékekhez is. Több mosás után is jól tartja a szálait és nem hullik. Jó vétel volt.

LexiSmink
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.