KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

e.l.f.

Ár:   $6   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Reni39946, Módosítva: 2017. április 3.

Ár:   $6
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Segítségével hibátlan, gyönyörű és természetesnek ható megjelenést kölcsönözhetünk magunknak. Az ecsetfej egyedülálló formája egyenletes és csíkmentes fedést biztosít. A puha, szintetikus szőr vegán és az e.l.f. Brush Shampoo-val könnyen tisztítható.

Reni39946

2017. április 7.

Imádom! Kontúrozáshoz/bronzosítóhoz használom és amióta megvan, egyes részeit is másként tudom hangsúlyozni vagy elrejteni. Nagyon könnyű vele dolgozni. Maga az ecset sűrű és nekem pont megfelelően, de nem túlságosan puha, viszont a formája miatt szeretem leginkább.

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.