KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

e.l.f.

Ár:   597 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: diahlin, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Ecsetek

Speciálisan a korrketor felvitelére és az apró bőrhibák elfedésére kifejlesztett ecset. Az elf essential sminkecset családot vezető sminkmesterek tervezték. Gyártásuk környezetbarát módszerekkel, kizárólag magas minőségű szintetikus szálakból történik.

Kimi

2013. december 4.

Ha ez az ecset a kezembe kerül semmi mást nem használok. MINDENRE jó! Imádom és igyekszek minél többet beszerezni. :)

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

marcipanfelho

2013. augusztus 13.

Nekem korrektorozáshoz egyáltalán nem jött be. Nem dolgozta el szépen a korrektort és túl kicsinek találtam. Viszont más funkciót találtam ki neki. Én a Maybelline Color Tattookhoz szoktam használni. :) Ezzel szoktam felvinni a szemhéjamra és erre a célra tökéletes, mert maga az ecset kicsi így belefér a tégelybe és lapos, ezért könnyen feltudom vinni és elkenni.

marcipanfelho
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

szabbka

2013. augusztus 8.

a MUP-tól rendeltem és elégedett vagyok vele. 400ért tökéletes.

szabbka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

a MUP-tól rendeltem és elégedett vagyok vele. 400ért tökéletes.

natasha

2013. augusztus 2.

300 ftért rendeltem,és nagyon szépen dolgozik! Jól eloszlatja a korrektort,elkenés után nem látszódnak a bőrhibák,még az anyajegyet is eltünteti! Mérföldekkel jobb az eredmény mintha ujjal csinálnám! Őszintén,nem néztem volna ki belőle! :)

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

onetwo

2013. május 17.

Nagyon jó kis ecset!

onetwo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 17.

Nagyon jó kis ecset!

mankablogja

2013. május 16.

Véletlenül lett rendelve,eredetileg nagyobb szintetikus ecsetet akartam a szemhéjalapozó felvitelére,nem figyeltem a méretét,de ennyi pénzért csak jó lett valamire.Az apró bőrhibákra viszem fel vele a korrektort.Nagyon jó ecset,örülök a véletlennek.:)

mankablogja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

estrella22

2013. április 17.

Igazából csak egy olcsó korrektorecsetet akartam rendelni A MUP-ból, végül összejött 5000 Ft-nyi áru :) De ez az ecset nagyon megérte, szinte ingyen van és nagyon jó.

estrella22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 17.

molnardoraanna

2012. november 8.

Tényleg remek ecset! Bevallom nincs profi ecsetem, így összehasonlítási alapom se, de szerintem otthoni használatra tökéletes. Tömött, sehol egy kiálló szál, nem hullik, baráti ára van, aki nem engedhet meg a profi ecsetet magának, jó szívvel ajánlom!

Update:
annyira szépen el tudom az alapozót oszlatni vele, komolyan nem hittem, hogy ekkora különbség van a szivacs és az ecset között...(az ujjal pacsmagolásról nem is beszélve:).
Szóval aki még ott tart, ahol eddig én :), annak kötelező, csodálkozni fog :) !!

molnardoraanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

Update:

svivko

2012. október 8.

Nagyon jó minőségű ecset. Könnyű vele dolgozni, a szálai puhák, nem hullanak, sűrű, tömött katonás sorokban vannak. Nagyon megérte az árát! :)

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 8.