KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

e.l.f.

Ár:   850 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: MelC, az összetevőket feltöltötte: Gigi81, Módosítva: 2012. június 21.

Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tág pórusokat minimalizáló, piros foltokat és pattanásokat kezelő, eltüntető korrektor szalicilsavval.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

d-i_n-a

2016. június 3.

nagyon kevés van benne.. szerintem tavaly nyár óta a 4. vagy az 5.et használom.. de mivel bevalt mindig újra veszem.. Én inkább este szoktam ratenni a pattanasaimra és reggelre elég szépen lehuzza a gyulladást

d-i_n-a
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

beautybaby18

2014. július 29.

Nekem nem vált be, pattanásra vettem, sajnos nem jó a bőrömnek. Kiszerelése olyan, mint általában a többi ELF cucc, kevés, és nem túl gazdaságos.

beautybaby18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 29.

k.ingrid90

2014. március 26.

Nekem a fair és a medium árnyalatokban van meg. Nyári illetve téli használatra :) Rengeteg korrektort próbáltam már és szerintem semmi se fölözheti le ezt a terméket. Szépen lefedi a a pattanásokat és szárítja is. Arra kell csak figyelni hogy ne vigyük túlzásba, mert akkor maszkos hatása van, ezért én mindig szépen korrektor ecsettel eldolgozom.
Kiszerelésre tényleg nem a legtöbb, de hát valamit valamiért :) Nem ezen fog múlni az értékelésem :)

k.ingrid90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Dorka93

2014. február 28.

Correktiv green/ zöld változat: Amikor megkapod a termék "bemutató" részén látod mennyi van benne, úgy gondolod de jó lesz bőven.. Elkezded tekerni és tekered és tekered látod, hogy az "bemutató" rész egyre csak csökken de nem jön még semmi a negyedét letekered megjelenik a kis fura "fején" a zöld trutyi ami jól fed és rájössz upssz sokat tekertem és ez olyan zöld hogy épp egy katicabogár lábnyi kellet volna az arcodra nem egy katicányi amitől úgy nézel ki mint egy cukorborsó.. :D Majd jövök.. :)
Update: hát nem vagyunk egy remek kapcsolatban.. megszenvedek a tartóval, tekerem nem jön semmi erre egyszer csak megindul és sok kijön.. "ecset"részével nem lehet szépen elkenni így muszáj korrektor ecsettel utána dolgozni.. Megrendelném még egyszer? Nem. Elfogom használni? Igen, de nem kerül be a mindennapos napi használatba. Fed rendesen és még a teafa olaj illatát is érzem ami nem zavar, mindenképpen kell rá fedőréteg mert nagyon zöld! Volt már több zöld színű korrektorom ez viszi a pálmát. Összességében 1 tapasztalatnak jó volt, és szépen lassan elfog fogyni. Próba cseresznye! :)

Dorka93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 28.

fahej90

2013. december 15.

Féltem a komedogén összetevő miatt, a Catrice Camouflage korrektoromtól is kipattogtam, bár abban nem ez az összetevő volt pontosan. Egy hete használom kb, azóta figyelem nem jön-e ki több tőle, egyelőre negatív, de majd jövök update-elni. Nagyon sűrű, nagyon jó fedésű korrektor, valóban hamar leszárítja a meglévő pattanásokat, nem meglepő módon teafaolaj illattal.
Mikor megkaptam, azt hittem a felét már elhasználta valaki, én is egy percig kattogtattam,mire kijött valami,de nagyon kevés kell belőle. Nekem a light egy picit sötét,de egy világosabb púderrel teljesen jól beleolvad a bőrbe.
Eddig hatásra 5/5, csak ne pattogjak ki tőle...

fahej90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Eddig hatásra 5/5, csak ne pattogjak ki tőle...

Erbo

2013. szeptember 8.

Huh, nekem nagyon tetszik ez a korrektor. Ha egy nagyon drága termék lenne, akkor azt mondanám, hát igen a minőséget meg kell fizesse az ember, de így... Nekem egy használat után is leszárította a csúnyaságokat a bőrömről. Én már ezzel is elégedett lennék, de a fedése brutál jó, és nekem szépen is fed. Ezt úgy értem, hogy eddig a korrektorjaim megültek kicsit a hegek mentén. Nem volt fetűnő, de engem nagyon zavart. Ezzel viszont semmi ilyen nincs, nekem nagyon természetes hatást nyújt. Gondolkozás nélkül csodaszer.

Erbo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Sindy6

2013. július 2.

Nem tetszik se a színe, ráadásul nagyon beleül a pórusokba, nagyon látszik a bőrön a korrektor. Sajnos nekem nem vált be. Már csak arra használom, ha kijön egy patti otthon lekenem vele, és a benne lévő anyagok talán segítenek visszahúzni

Sindy6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Vanity

2013. május 31.

Nekem nagyon bevált, abszolút nem okozott újabb pattikat, a fedése pedig szinte hihetetlen! Ráadásul abszolút nem drága. 1000 Ft alatti árával nagyon sok korrektort kenterbe ver. Teszteltem a blogomon, képekkel:

Vanity
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 31.

rocksteadycat

2012. november 7.

Egyszerűen szuper! Néha-néha jelenik meg pattanáséle az arcomon, de ez a kis szer olyan szépen leplezi és eltünteti hogy csak néztem. :)

rocksteadycat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

petrush

2012. szeptember 7.

nagyon jó kis dolog ez, csak néhány napja használom Először este felkentem egy picit a pattikra, hogy ha tényleg olyan jó, akkor reggelre csak csinál velük valami, és csinált! a pirossággal jól megbírkózik, és nem fülledt be alá a bőröm. Az illata olyan gyógyszeres, nagyon sűrű, jól fed, ici-pici is elég. Én nagyon megszerettem néhány alkalom után, biztos újra fogom venni, ha elfogy. Ja mikor megkaptam, egy percig kellett tekergetni, mire jött belőle a cucc, erre készüljetek fel.

petrush
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!