KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

e.l.f.

Ár:   597 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Riruka, Módosítva: 2015. szeptember 26.

Kategória:   Ecsetek

Ezt a sminkecsetet az elf sminkmesterei kifejezetten a szemhéj hajlatainak precíz sminkelésére, vmt. füstöt hatás elérésére tervezték.

Riruka

2017. április 7.

Precíz kis ecset és szépen is satíroz. Olcsó, jó minőségű. Nem törnek és nem is hullanak a szálak. 5 csillagot érdemel.

Riruka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

lysza1985

2015. június 15.

Én nem emlékszem rá, hogy ennyire olcsón vettem volna, az biztos, hogy az Elf honlapról rendeltem és azt hittem, hogy valami szuper márkás dolog. Nem rossz, sokat használom, de kemény és tömött feje van, ezért nem azt a hatást érem el, amire eredetileg terveztem. Nekem nem hullot a szőre, nem rossz kis ecset, de nem veszem újra, ha tönkremegy.

lysza1985
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Kimi

2013. november 19.

Hihetetlen, hogy ennyi pénzért ilyen jó ecseteket lehet kapni. Szerintem otthoni használatra kitűnő, nagyon szépen lehet vele satírozni.

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Kandi

2013. április 13.

Nagyon jó ecset, hasonlóan az általam birtokolt többi elf szem ecsethez :). Már, több mint egy éve megvan, rendszeresen mostam is, mégis olyan állapotban van, mint új korában. Pontosan arra jó, amire tervezték, hajlatok, kisebb részletek satírozására.

Kandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

rekag

2013. március 29.

A mélyítővonal satírozására használom, ezt a funkciót jól ellátja, könnyű vele dolgozni, nem hullik a szőre. Amiért csak 4 pontot kap: amikor megérkezett egyből meg kellett ragasztanom, mert a nyélről leesett az ecset feje. Ok, hogy 400 ft, de ez azért elég gáz, mert még az essence ecsetemmel sem történt hasonló.

rekag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

horireni

2013. március 26.

Semmi szőrhullás, kellemes használat. Highlighterekhez használom elsősorban, az alsó pillatőhöz, és néha korrektor felviteléhez. Nagyon szeretem! :)
Nekem nagyon beváltak az elf ecsetei, legalábbis az a 4 amit megvettem. :) Nagyon ajánlom olyan csajoknak , akik el akarnak kezdeni szép szemsminkeket készíteni; szerintem erre kiváló ez a minőség.

horireni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

marcipanfelho

2013. március 9.

Szemránc árnyalására használom, amire pont alkalmas a pici fejével. :) Én szeretem mert szépen el lehet vele mosni a színeket és ilyen ár mellett igazán jó minőségű, nem hullik.

marcipanfelho
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

Bella_Vita89

2013. február 5.

Én Sigma párti vagyok, azoknak a nyomába sem ér. De ha ár-érték arányt kell, hogy nézzek, akkor is azt kell mondjam, hogy van pl. a PAESE márkának kitűnő ecsete hasonló árban. 100x jobb a PAESE. Az ELF-nél nem precíz a vágása a szőröknek. Persze gyakorolni jó lehet.

Bella_Vita89
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Glara

2013. január 1.

Nagyon szeretem, pici és tömött a feje, így a szemzugban nagyon pontosan lehet vele dolgozni. Nekem bevált.

Glara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

lefteye

2012. december 9.

nagyon szeretem, nem hullik, olcsó és szépen lehet vele dolgozni, mi kell még? :)

lefteye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.