KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

e.l.f.

Ár:   850Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3.2g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. július 28.

Ár:   850Ft
Kiszerelés:   3.2g
Kategória:   Ajakápolók

Óvatosan radírozza és eltávolítja az ajkakról a száradt részeket. Kisimítja és kondícionálja az ajkakat.

BTLaura

2017. augusztus 30.

A Brown sugar verziót vettem meg, odavagyok az illatáért és az "ízéért". Nagyon fontos, hogy nedves ajkakon használjuk, különben félsértheti a bőrt. Cseppet sem érzem durvának, pedig sokszor sebes, cserepes az ajkam. Ezzel átradírozom, majd lefekvéskor a Laneige lip maskot kenem fel. A kettő együtt szuper, de más ajakápolóval is megállja a helyét. Egy picit lehetne hatékonyabb, mert néha maradnak még száraz darabkák, de nem vészes mennyiség.

BTLaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

erynis

2017. augusztus 12.

Nekem bevált! Nagyon kellemes kávés illata van, a cukorszemcsék miatt pedig édeskés. Én nem érzem túl durvának a szemcséket, bár valóban nem épp a "finom" kategória. A téli hideg és az alacsony folyadékfogyasztásom ellenére is rendbe tette az ajkaimat, azóta a matt rúzsok, tint-ek sem mutatnak rajtam szörnyen. Nem tudom, hogy máshol beszerezhető-e, én iherb-ről rendeltem.

Update: épp elfogyott az original iHerb-en, úgyhogy a cherry verzióval megpróbálkoztam, és azt kell mondanom, hiba volt. A szemcsék sokkal finomabbak, de a radírozó hatása is kevésbé érvényesül, mindamellett rettenetes mű az illata és az íze is. Most betáraztam az eredetiből, a mentolosat ezek után nem fogom kipróbálni sem, tuti, hogy a többi verziót nem használom többé.

erynis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Loona

2017. április 26.

Nekem is az első ajakradírom, pár hónappal ezelőttig nem is igazán tudtam róla, hogy létezik ilyesmi, egy blogtesztben jött szembe, pont a legjobbkor, amikor a hidegtől a leggázabbul néztek ki az ajkaim, és hiába próbálkoztam plusz hidratálással. Szerencsre iherben kapható volt, így rögtön meg is rendeltem.

A csomagolása szerintem gyönyörű, letisztult, elegáns; a kiszerelése szuper, könnyen használható, így lustabiztos, ami nálam nagyon fontos szempont. Az ízét én is imádom, és nagyon örülnék, ha lenne a cégnek valami másik ajakápoló terméke, aminek ugyanez az alapja (ha valaki tud ilyenről, ne tartsa magában! :) ), mert ezzel a termékkel sajnos nem igazán vagyok elégedett, és nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni, ha elfogy. Erősebben használva sajnos nekem is többször felsértette már az ajkaimon a bőrt (úgy, hogy vérzett tőle a szám), viszont a radírozó teljesítményével még így sem voltam elégedett - óvatosan használva pedig pláne nem valami sikeres a bőrdarabkák eltávolításában.
Hidratálni nem hidratál, de ezt nem is vártam, ajakápolót, vagy mostanában sheavajat szoktam utána használni erre a célra.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Reni39946

2017. március 25.

Nagyon óvatosan használom, ezért eddig szerencsére még nem okozott gondot. Most annyira nem is durvák az ajkaim - télen nagyon gáz szokott lenni. Óvatosan viszem fel az ajkaimra, majd a lepergett szemcsékkel még néhányszor átdörzsölöm, lágyan. Langyos vizes vattakoronggal szoktam letörölni és azonnal kenek fel valami ajakápolót. Kellemes tapintású lesz tőle az ajkam. Finom, édes íze van, általában ügyelnem kell, hogy ne nyaljam le reflexszerűen. :D

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

_zsulu_

2016. december 20.

Első ajakradírom, de bolti verzióból biztos az utolsó is... A csomagolása nagyon szép igényes és masszív, jópofa ötlet a rúzs szerű kiszerelés és praktikus is. A radírozó összetevőket összeragasztó cucc elég jól hidratál, kellemes érzetet hagy maga után, DE nekem a cukor szemcsék annyira durvák, hogy többször felsértette a számat. Szóval radíroz ugyan, de közben ki is sebesít... Sajnálom, mert amúgy ár-érték arányban és összetevőit tekintve pöpec kis cucc lenne :(
(Házi tipp, ami nekem jobban bevált: kókuszolaj, jojoba olaj, kis méhviasz, örölt kávé, fahéj és kissé megdarált barnacukor keveréke. Fillérekből megvan, az összetevők opcionálisan helyettesíthetők mondjuk kakaóvajjal, vagy shea vajjal, kinek mi van otthon és nekem tök jól bevált! ;) )

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sucrose, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.