KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

e.l.f.

Ár:   $3   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blanchee, Módosítva: 2013. január 16.

Ár:   $3
Kategória:   Egyéb

Ez a különleges összetételű folyadék arra szolgál, hogy növelje sminked tartósságát és intenzitását. A mellékelt pici tálkába cseppents egy kicsit és keverd hozzá a kedvenc sminkedet ecset segítségével. A smink állaga és színe nem változik, mindössze szebben és erősebben "tapad" bőrödhöz, ezért intenzívebb és tartósabb lesz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Erbo

2013. május 30.

Nagyon szeretem ezt a kis furcsasagot. Hogy oszinte legyek, az elejen nagyon nem tudtam, hogyan is hasznaljam. De eleg jol kitapasztaltam, amit monst le is irnek.
Az elejen fogtam az ecsetet, belemartottam, es a szemhejpuderbe tettem. Igy ket dolog tortent, az Elf Studio kremes szemfesteket keptelen voltam felimadkozni az ecsetre, addig a masodik esetben a por allagu termekeknel, vagy brutalisan megvaltozott a szine, vagy pedig lehetetlen volt elsatirzoni. Nem ugy lehetetlen mint egy eros bazisnal, hanem a szo szoros ertelmeben lehetetlen. Az elejen ugy gondoltam, hogy ez helyetesiti a primert, ezert miutan felimadkoztam a szememre nagy nehezen, es meg kell adni csunyan, szepen osszerancolodott a szemredoimben. Na mondtam, ezzel biza nem fogok kozeli kapcsolatot apolni. Azutan adtam meg egy eselyt, de ez mar egy ilyen utolso utani lehetoseg volt. Felvittem az ELF mezei primeret (az olcsobbik fajtat) majd erre a kezemmel feltapogattam a szemhejamra ezt a furcsasagot, erre pedig a kremes szemfestekemet. Es lass csodat, ez az egyveleg kitartott kb 8 orat is az en extra zsiros szemhejamon. Es persze ezt nem csak a szemre alkalmazhato, hanem arcra es egyebb teruletekre is. Nagyon-nagyon szeretem es most mar igazan nagyon jol beleilleszkedik a reggeli rutinomba.

Erbo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 30.

Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!