KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. július 10.

Kategória:   Ecsetek

Porállagú, golyós vagy kőpúder higiénikus felvitelére szolgál. Az ecset hossza 20 cm, a sörtéké 5 cm. Az elf stylistjai elsősorban Minerals termékeink használatához ajánlják. A Bamboo ecsetek gyártása a fenntartható fejlődés jegyében zajlik. Az elf elítéli az állati eredetű összetevők használatát a szépségiparban, ezért minden ecset kimagaslóan jó minőségű, szintetikus szálakból készül, melyek alkalmasak száraz és vizes smink felvitelére is. A markolat természetes bambuszból készül, ergonómiailag formált.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

elve

2014. május 19.

Nagyon szeretem,nagyon puha és szépen lehet vele dolgozni.

elve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

Nagyon szeretem,nagyon puha és szépen lehet vele dolgozni.

wishes

2012. november 13.

Szuper ecset, olcsón. Szép nagy, tömött, de azért egyben puha és hajlékony is, ami az olyan sminkbarbároknak, mint én baromi nagy előny. Én ugyanis mindig nyomom neki az ecsetet, mint az őrült, ami pirosításkor például elég gyakran foltosságban jön ki. Hát ezzel az ecsettel nem. Ja igen, mert én a kis ferde vágás miatt (is) pirosításhoz használom, bár biztosan szuper púderezni is.

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.