KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

e.l.f.

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ColdPhoenix, Módosítva: 2013. január 16.

Az elf szemhéjalapozója a vásárlók kedvenc termékei közé tartozik az egész világon! Kellemes krémes állagának köszönhetően használata rendkívül egyszerű és gyors. A szemhéjat teljesen kisimítja, feltölti az apró barázdákat, minek köszönhetően a szemhéjfesték tökéletesen hozzásimul, nem kenődik el és egész álló napon át tökéletes marad!

WeDi

2016. október 20.

Indokolatlanul jó!
Egy ilyen kb. jelképes összegért kaptam egy olyan terméket, ami az én bőrömön -amiről primer nélkül úgy egy óra múlva gyakorlatilag felszívódik a szemhéjfesték- ott tartotta a cuccost hosszú-hosszú órákig. Pedig mikor először felkentem nem volt sok bizodalmam, mert míg más primerek ragadósak, ez olyan csúszós, "olajosnak tűnő" felületet adott, amiről azt gondoltam még az ecset is le fog csúszni!
Hát így kell kellemesen csalódni!
Azért 4 csillag, mert azért akármilyen jó az ár-érték aránya, egy profi, mondjuk Artdeco primerrel nem vetekedhet, és, ha ennek 5-öst adnék, mi maradna annak!?

WeDi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Indokolatlanul jó!
Hát így kell kellemesen csalódni!

arcoiris

2016. július 27.

Amerikában vettem meg, mert nagyon olcsó volt. Hát az eddigi szemhéjpúder alapjaimhoz képest ez egy nulla. Sajnos.

arcoiris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

kicsimasni666

2016. július 6.

Vele kezdtem a szemhéjalapozós karrieremet és kezdő terméknek teljesen jó. Aki nem akar sokat költeni és csak pár órás tartásra vágyik annak bátran ajánlom. Ha tartósabbra vágysz akkor pedig artdeco. :)

kicsimasni666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.

missus

2016. június 16.

Nem vált be sajnos. De nem irritálja a szemem. Pár napja a kezemen kipróbáltam, hogy az összes otthoni szemhéjalapot felkentem egymás mellé, és megnéztem, hogy bírják, milyen intenzívek lesznek a színek. A sorrend Artdeco, Nyx, Pupa, Elf. A színek ezen voltak a leghalványabbak, kis dörzsölés hatására is elkenődött, és pár óra alatt összeáll egy csíkba a szememen.

missus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Vicus

2016. május 7.

Nagyon szeretem, mert olcsó volt és végülis teszi a dolgát. Sokkal jobban mutatnak rajta a szemhéjpúderek, tartósabbak is, de azért ha reggel feltettem, nem biztos, hogy este még nincsen összeállva egy csíkban a szemhéjamon. Sajnos ez előfordult már. Egynek elment, de most kipróbálok másik szemhéjalapozót.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 7.

fokid1

2016. május 3.

Nem vagyok elájulva, furcsának találom az állagát és azt is, hogy nem hozott semmi változást. Ugyanúgy áll a szemfesték ezzel is, mint enélkül. Igaz egy ajándékcsomagban volt mintaként, de nem veszem meg a teljes kiszerelést, ahhoz, hogy kísérletezgessek.

fokid1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

tonic

2016. április 2.

Nekem is a nem csillámos natúr színű van meg, ugyan rajtam ez sem tart a nap végéig, de így is sokkal tovább marad a festék a helyén,mint enélkül.

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 2.

Powderpuff Girl

2015. január 27.

Sheer árnyalat. Nagyon szuper termék, hihetetlenül olcsón. Szépen megtartja a szemhéjfestéket nap végére is, könnyű eloszlatni a szemhéjon, mondjuk az applikátorát nem szeretem, inkább egy nagyobb fejű korrektor ecsettel viszem fel.

Powderpuff Girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

eoryzsofia

2014. november 11.

Olcsó és jó. Csak ajánlani tudom.

eoryzsofia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Olcsó és jó. Csak ajánlani tudom.

szmelinda

2014. október 24.

Az árához képest és kezdőknek szerintem tökéletes. Munkába mikor natur sminket csinálok ezt használom, és megfelel. Csak ajánlani tudom.

szmelinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Hidratálók: Triacontanyl PVP

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.