KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: csillag, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Szépítő eszközök

A szilikonos gumicsík nem töri a pillákat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Beleza

2014. április 4.

Még régebben rendeltem akciósan kb 500 ft. körül volt, még egy pót gumicsík is volt hozzá. szépen göndörített, rugós kialakítás, elegáns kinézet, de: alig 2 hónap alatt elvágta a gumicsíkot a szerkezet teteje, utána betettem a pótot, ami 2 hét alatt ment tönkre...mehettem a Rossmannba For your beuty szempillagöndörítőért, az már 699 ft teljes áron, de keményebb a gumija és remélem nem fog olyan hamar tönkremenni, mint ez...

Beleza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

rocksteadycat

2014. március 8.

Imádom! Anyukámtól kaptam még négy éve.. Tökéletesen működik azóta is.

rocksteadycat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Imádom! Anyukámtól kaptam még négy éve.. Tökéletesen működik azóta is.

KMarcsi

Korcsoport: >54
2014. február 28.

El vagyok ámulva micsoda csodafegyvereket tudnak kitalálni :) Nekem is ez az első, teljesen meglepődtem mit tud alkotni a rövid egyenes pilláimból. Nagyon élvezem a használatát, mondjuk nagyon óvatos vagyok, nem szeretném a szemhéjamat becsípni :)

KMarcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 28.

vrozi

2014. január 17.

Nekem megfelel. Olcsó, ahhoz mérten jól teljesít. Volt még egészen tini koromban olyan, ami tényleg a Wow-hatást váltotta ki, ez sajnos nem olyan. Nem probléma annyira, felfedezhető a különbség használatkor, ahhoz képest, amikor nem használom! Kifejezett hibáját nem tapasztalom, de mivel már volt jobb, ezért 4 csillag. Ha elkopik, valószínűleg más típusút veszek!

vrozi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

browniebarbie

2013. szeptember 13.

Hiába tartom tisztán, folyamatosan hozzáragadnak a szempilláim, ami nagyon kellemetlen. Nem ez az első szempillagöndörítőm, azért vettem meg mert a régiben elhasználódott a gumicsík, de rossz döntés volt. Már sajnálom hogy kidobtam a H&M-eset :( Csak egy csillagot kap mert az is csak párszáz forinttal volt drágább...

browniebarbie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

eszterrr

2013. április 20.

fél áron vettem, meg is vagyok elégedve vele! :) bár könnyen be tudom 'csípni' a szememet, az az én hibám.

eszterrr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 20.

Petronella

2013. február 21.

Életem első szempillagöndörítője, nem tudtam mire számítsak, de már értem, miért tartják olyan fontosnak ezt a lépést az amerikai bloggerinák :)

Petronella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

Xéni

2013. január 25.

Nekem is ő az első. :$ A gumis rész miatt győzött meg, mert eddig nem tudtam elképzelni, hogy egy ilyen bigyó, hogy nem töri el a pillákat. Elsőre amúgy semmit sem láttam a hatásból, de amikor kifestem a pilláimat, na akkor ámuldoztam. Boldog a kapcsolatunk. :)

Xéni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

greengirl115

2012. december 16.

Nekem is ez az első szempillagöndörítőm. Bevallom, nagyon sokáig kínzóeszköznek tartottam a szempillagöndörítőket, nagyon ijesztőnek tűnt akkor is, ha más közeledett ezzel felém, akkor is ha magamnak próbáltam. Kb. egy hónapja végül rendeltem egyet a kedvező ára miatt, és igazából nagyon megszerettem! :) Szép göndör pillákat lehet varázsolni vele.

greengirl115
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Szütyő Beauty blog

2012. november 27.

Nekem is első :) Alapjáraton hosszú-ívelt pilláim vannak, de gondoltam kipróbálom, a MUP kedvező áron kínálta. Bevált, nem károsítja a pilláimat, remekül pöndörít-göndörít, sokkal szebb az eredmény ha használom.

Szütyő Beauty blog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.