KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2013. január 16.

Vízálló szemhéjtus. Filces.

lehner.a92

2014. február 25.

A legelső használatkor ámultam, hogy mennyire erőteljes fekete színe van, aztán néhány nap után már csak szürkén fogott :( Kár érte, mert egy jó kis tusfilc lenne, de így sajnos használhatatlan... azt sem mondanám, hogy vízálló, mert ahogy könny, vagy víz éri elfolyik...de nem hagyom azért sem és még fogok kísérletezni e.l.f. termékekkel :))

lehner.a92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

ZitaKisasszony

2013. szeptember 11.

Ez valami eszméletlen! Kb. egy éve nem használtam, ma a kezembe akadt és ugyanolyan, mint új korában. Gyönyörű, koromfekete vonalat lehet vele húzni! Cicás szem készítésére szuper! Nagyon könnyű vele dolgozni. Imádom!

ZitaKisasszony
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Beleza

2013. május 2.

annyit még nem használtam, h megtudjam kifakult-e a színe, de amúgy nem nagy durranás, és lazán lejött a nap végére, hiába volt talán ráírva a waterproof..de mindegy is, ha nem is volt, akkor is elég gyengén teljesített, nem fogott olyan szépen, nekem nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket

Beleza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Patinated

2013. április 9.

Nekem a hegyével semmi gondom nem akadt, viszont a színe nekem 2 használat után kifakult és most már csak szürke...kár érte, pedig szép vonalat lehet vele húzni.

Patinated
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Dundy84

2012. augusztus 30.

Imádtam ezt a terméket eleinte!! Gyönyörű volt a színe, és nagyon szép precíz vonalat lehetett vele húzni! Aztán ugyanazt tapasztaltam, mint varadi85, szétállt a hegye, ráadásul a színéből is jócskán vesztett, most már inkább szürkésnek mondanám. Sajnos. Ha ez a probléma nem lenne, nem is keresnék másik tust, ez lenne a tökéletes...:(

Dundy84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

varadi85

2012. augusztus 12.

Nagyon jól indult, imádtam az első kb 3 alkalommal, de valami történt a hegyével, teljesen szétáll, úgyhogy nem tudok már vele szép vonalat húzni, ráadásul nagyon hamar ki is száradt, pedig annyira szerettem az elején. Lehet, hogy pont egy selejtet fogtam ki, úgyhogy jár a 3 csillag, mert amúgy szuper termék lenne.
Részletes vélemény itt: http://theverystyle.blogspot.hu/2012/08/termekek-amik-nem-valtak-be.html

varadi85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

Kispitypang

2012. június 20.

Nos, ez volt az a termék, ami megváltoztatta a viszonyomat a tusvonalhoz. Ez előtt még nem volt tusfilcem, mert mindig sajnáltam rá a pénzt, mert sok helyen olvastam, hogy hamar beszáradnak, én meg ugye, amilyen hadilábon álltam a tusvonallal, havi egyszer ha használtam, szóval nem érte meg. De aztán megláttam azt az elf oldalon, 1,5 font, mondom egy próbát megér. Amióta kézhez kaptam, azóta a tusvonal a mindennapi sminkem része lett! Sokkal gyorsabban tudok vele dolgozni, mint a zselés tusokkal, és sokkal vékonyabb vonalat is tudok húzni. (Ez nekem fontos, mert a zselés tusokkal is az volt a bajom mindig, hogy nem tudtam elég vékonyan megrajzolni a vonalat.) Én azt szeretem, ha szinte nem is látszik, hogy tus van rajtam, csak a szempillám tűnik sűrűbbnek.
A termék maga egyébként tényleg nagyon tartós, kézen vizes dörzsölés után is látszott még, szemen pedig kibír egy egész napot, pedig nekem extra zsíros, rejtett szemhéjam van. Szóval tökéletes!
Több barátnőmnek is ajánlottam már, és ők is teljesen beleszerettek.
Értékelés: 5* - az igazsághoz hozzá tartozik, hogy tényleg gyorsan beszárad (a 4 színből, ami jelenleg van, egy már be is száradt), de annyira könnyű vele dolgozni, és annyira szép vonalat lehet húzni, hogy nem tudnám kevesebbre értékelni, és az ára miatt újravenni sem egy nagy kiadás.

Kispitypang
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Több barátnőmnek is ajánlottam már, és ők is teljesen beleszerettek.

Hidratálók: Butylene Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.