KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eBay

Ár:   1000 Ft-tól   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 18.

Ár:   1000 Ft-tól
Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Japán tervezésű, 3 dimenziós masszírozó roller 2 darab görgővel. A 360 fokban forgó görgők közé képes befogni a bőrt és az izmot, így hatékony masszírozást biztosít. Nyele könnyen fogható. Kis mérete miatt utazáshoz vihető. Környezetbarát ABS anyag. Bőrirritáció-mentes. Vízálló, könnyen tisztítható.

• Arcra és testre
  • Izomlazításra (pl. sportolás, elalvás, ülőmunka kapcsán)
  • Vérkeringés fokozására (sápadt arcbőr esetén érdemes reggeli kezelést alkalmazni)
  • Bőrfeszesítésre (arcon és tokán is) - a vérkeringés javításával, elasztin- és kollagéntermelés növelésével
  • Előalkalmazása segíti a krémek jobb felszívódását
  • Anyagcsere javítására (új narancsbőr megjelenése ellen)
  • Alakformálásra (derékon, combon, felkaron, dekoltázson, fenéken stb.)
  • Feszültség enyhítésére
  • Fájdalomcsillapításra
  • Élénkítésre, fáradtság érzet csökkentésére

Többféle színben elérhető

Avon Anew Clinical 3D Feszesítő Görgős Arcmasszírozó/állmasszírozó tokaeltüntetéshez
Ár: 1500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontott csomagolás, DE sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Hecate

2018. július 6.

Izom és izületi panaszok miatt, meg mert szeretem a kényeztetést több masszírozókészülékkel rendelkezem. Ezt a terméket már ismertem látásból az Ebay-ről, de bevallom kezdetben gagyinak véltem, nem akartam megvenni egyáltalán. Majd úgy adódott, hogy lehetőségem nyílt kipróbálni. Az alkaromon húztam föl-le és láttam megemeli a bőrt és éreztem mennyire kellemes. Rögtön meggyőzött. Vennem kellett magamnak és szeretett rokonomnak is, aki már szintén naponta használja a sajátját. Tudom furcsa alakja van, de a görgők - bár sajnos a képen nem igen látszik - pici, precízen kidolgozott, sima felületű háromszögekből állnak össze (, gyémántszerű), így mindig a bőrhöz érnek, elég nagy felületen. Még kézujjakat is lehet egyenként masszírozni vele, annyira jól be tudja fogni a testrészeket. Testformázásra és arcfrissítésre, illetve az állkörnyék feszesítésére használom minden nap. Este az ágyam melletti asztalkán tárolom, mert ha reggel az alvástól elgémberedve ébredek pár mozdulattal helyretesz. Kiválóan serkenti a vérkeringést. Számomra hatékonyabb, mint az elektromos masszírozóim.

Örülök, hogy környezetbarát anyagból készítették, vízálló, jól hordozható és könnyen tisztítható. Bal és jobb kézzel egyaránt könnyen használható. Gyenge masszázshoz a nyelet a bőrrel párhuzamosan kell tartani, erős masszázshoz a nyelet emeljük feljebb!

Nem ajánlott terhes nőknek, vagy szoptatáskor, menstruációkor érzékeny hölgyeknek. Nem szabad égett vagy vérző bőrfelületen használni és kén alapú kenőcs után se alkalmazzuk.

A kis fekete csík a nyelén nem nyomógomb. Állítólag napelem, és ha néha napon tároljuk a masszírozót, akkor energiát is ad - külföldi lapokon erre mikroáram, hőterápia és ionizálás kifejezéseket olvastam. Én ebben nem hiszek, de az biztos, hogy ilyen napos töltés nélkül is remekül szuperál. :o)

UPDATE: Ma reggel benéztem a fürdőszobai tükörbe és két oldalt árnyékos volt az arcom mindkét fele egyformán. :D Soha életemben nem tapasztaltam ilyet a fürdőmben és nem kezdtem más új terméket használni. A tükör és a fürdőlámpa fixen rögzített, így csak ez a masszázsroller okozhatott ilyen hatást. Tényleg V-formázza, keskenyíti az arcot ezért esik rá máshogy a szokásos fény. Jó értelemben "beesettebb" a két arcfél - alapból kerek arcom van. Tapintásra viszont kellemesen tömör és rugalmasan puha az arcbőröm. Pedig csak 2 hete használom. Igaz naponta többször. :) Nagyon odavagyok az örömtől.

Nyáron mindig feldagad a bal lábam. Isteni görgetni rajta és előbb segít leapasztani. Igaz az ödéma vissza-visszatér, de ez egy új segítségem ellene.

UPDATE 2: Kapható 4 görgős változat is. Beszereztem belőle. Isteni a derékra, hátra. Van aki gerincnél megmasszíroz vele és utána mintha 10 évvel fiatalabb lenne a testem. Energikus leszek, könnyebben mozgok. :o) Persze ezt a két görgős verziót is használom. Jobbá teszik az életem.

Hecate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 6.