KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eBay

Ár:   600 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blanchee, Módosítva: 2015. május 30.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

szilvasitimea

2017. szeptember 13.

Ez katasztrofaaa:)) rozsaszínben rendeltem, de egyszeruen borzaszto az allaga is!!! Raadasul rosszul lett vagva, vagy formazva, mert nem egyenes a vege...

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

dizabella01

2017. április 3.

Én is vettem egy ilyen kicsi szivacsot, habár sosem hordok alapozót. Arra gondoltam, hogy kipróbálom, mit tud.
Gyorsan és látványosan megdagad, relatív strapabíró, jól lehet dolgozni vele, viszont nekem nagyon beszívta az alapozót, a kicseppentett adag fele került csak a bőrömre, a többit beszívta ez a kis rosszaság.
Az is lehet, hogy az alapozóm hibája ez, hiszen túl folyékony (Catrice HD Liquid Coverage).
Az árát tuti, hogy megéri!

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

Az árát tuti, hogy megéri!

tátombák

2016. december 29.

Hát igen, lehet hogy ebayes és ebayes cucc közt ekkora különbség van... Kedvező áron láttam, az eladótól mást is vettem, ezért hozzácsaptam a csomaghoz, próbaképpen.
Ecsetpárti vagyok, régen használtam Rossmannos háromszögszivacsot, de gyanúsan gyorsan fogyott akkoriban az alapozóm... Na mindegy, gondoltam kipróbálom mit tud a folyékony korrektorral. Hát semmit. Hiába vizezem, nyomkodom, nem történik semmi. Most a táskámban utaztatom, várok arra, hogy bevethessem ha épp elfelejtek ecsetet magammal vinni. De inkább használom az ujjamat. Kuka lesz belőle...

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

GNóri

2016. június 2.

Én a szem alatti folyékony korrektor eldolgozására használom. Egyszerűen és gyorsan szép, természetes hatást lehet vele elérni. Teljesen meg vagyok vele elégedve, nem érzem a késztetést arra, hogy kiadjak több ezer forintot az eredeti szivacsra.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Rosemodee

2016. június 2.

Barátnőm nekem adta, ő inkább ecset párti. Én szeretem mindkettőt. Jó minőség nagyon. Megdagad és megpuhul a víztől. Jó ez a vágott felűlet. Gyorsabban megy így az alapozás.

Rosemodee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Bolvarin

2016. április 6.

Én teljesen elégedett vagyok vele, nagyon jó darabot sikerült kifognom. Vizesen megnő, nagyon jó a textúrája. Sokkal természetesebb a végeredmény ezzel, mint ecsettel, de szerintem ez annak is köszönhető, hogy magába szívja a felesleges alapozót. Nekem nem latexes van.

Bolvarin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

scintilla

2016. március 24.

Régebben használtam alapozásra, tényleg nagyon szépen eloszlatja az alapozót, de nehezen tisztítottam, most csak kézzel alapozok. Jó puha, de egy idő után morzsálódott.

scintilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

whitedeath

2016. március 7.

Nem szívja magába az alapozót, tökéletesen lehet vele dolgozni. Víz hatására szépen megpuffad! Nagyon jó, megérte az árát.

whitedeath
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 7.

fannipanni

2016. január 24.

Nagyon szeretem a formája miatt, mindenhez hozzá férek. Nehéz kitisztítani, de ez a szivacsoknál így van. Alapozásra nem használom, mert nagyon szívja magába az alapozót, inkább csak áttapogatom vele az arcom, hogy a felesleges alapozót felszívja. Korrektorozáshoz, illetve a baking módszerhez szoktam még alkalmazni, azokhoz tökéletes! :)

fannipanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 24.

ffanny

2015. július 7.

Felesleges meg venni az eredeti Real Techniques terméket (nekem mind kettő van) jóval drágább . Jó, az eredeti kicsit nagyobb, kicsit jobb anyagú, de ugyan az lesz a végeredmény.

ffanny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 7.