eBay

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. május 22.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Kozmetikai borotva a kis arcpihék ellen

Fájdalommentes, vágásmentes szőrtelenítő borotva, lámpával, hogy minden szőrszál jól látható legyen. Hipoallergén, dermatológiailag tesztelt, óvja a bőrt és biztonságos a használata. Minden bőrtípusra és akár minden nap használható. Kicsi, könnyű, diszkrét, így neszesszerben, pénztárcában, zsebben is elfér, utazásra alkalmas. Egyszerűen tisztítható.

Alkalmazási területek: arc, száj környéke, áll; más szőrtelenítésére nem való.

Többféle színben elérhető

tonic

2018. július 28.

Elsőre leszögezem,hogy minden egyes szőrszálat gyűlölök!
Az itt olvasott pozitív vélemény hatására gondoltam,h egy próbát megér.Tényleg sima lett és eltüntette a nemkívánatos szálakat. Bárcsak örökre tenné...
De egyébként tényleg jó és egyszerű a használata.

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

Elsőre leszögezem,hogy minden egyes szőrszálat gyűlölök!
De egyébként tényleg jó és egyszerű a használata.

Hecate

2018. július 15.

Nagyon szeretem ezt a kis készüléket. (Olyannyira, hogy még egy példányt beszereztem belőle - azt csak utazáshoz.) Könnyen, gyorsan, fájdalommentesen teszi a dolgát. Bár rúzskülsejű nagyobb egy rúzsnál (olyasmi, mint egy hengeres tégelyű alapozó, vagy kisebb üvegű parfüm), de kozmetikai táskába, közepes ridikülbe, egyes ruhazsebekbe így is szépen elfér. Őszintén mondom még nem volt ennyire sima az állam, jobb az apró pihék nélkül, de egyéb termékekkel mindig maradt ott valami, vagy érdes lett a bőröm, vele ez megszűnt. :o)

A két készülékemből az egyiknek mikor széthúzom a fedele helyett van, hogy az elemtartója marad a kezemben, ám ez egy másodperc alatt visszapattintható és nem "nagy bosszúság". Az elem nálam sokáig bírja benne.

Napi két könnyed perc és vonzóbb lesz az arc.
Ám van, hogy elég 3-4 naponta használnom.

Ami érdekes, hogy bár irritációmentesnek reklámozzák a leírásban jelzik, hogy első használatkor kis felületen teszteljük és várjunk, hogy nem okoz-e irritációt. Ezt érdemes lehet betartani. Nekem nem okozott gondot, pedig igen érzékeny bőröm van.

A pengéje jó, alatta kis henger alakú tartályba gyűjti össze a szőrt és a helyes tisztításért, hosszabb élettartalmú használatért kis tisztítókefét is adnak hozzá.

FRISSÍTÉS: Már hónapok óta használom még mindig szuper. Imádom. Időközben észrevettem, hogy az Ebay-en olyan 1500 Ft-ért 4 darab csere borotvafejet is lehet venni hozzá. :) Királyság.

Hecate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 15.

Napi két könnyed perc és vonzóbb lesz az arc.
Ám van, hogy elég 3-4 naponta használnom.