KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eBay

Ár:   $0.99   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2016. július 6.

Ár:   $0.99

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dea

2017. október 26.

Nemrég próbáltam ki és nekem nagyon bejött,fürdés után dörzsöltem át vele a testemet és rengeteg elhalt hámsejtet leszedett, sokkal gazdaságosabb,mint folyton testradírt venni, tökéletes :)

Update: Találtam praktikusabb megoldást.

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Update: Találtam praktikusabb megoldást.

Bubu96

2017. október 12.

Túl sok dörzsöléssel túlzásba lehet vele esni, Az én bőrömnek elég egyszer finoman átdörzsölni. Oécsóbb megoldás, mint bőrradírozni az egész testet.

Bubu96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.