KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eBay

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. május 25.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Bárhova elvihető könnyű, vékony, diszkrét készülék (vastag filctoll méret: 135x19x19 mm). Felületes kezelés helyett magát az aknét okozó baktériumot támadja és semmisíti meg. A speciális, 415nm-es kék fény - a használatkor keletkező fényudvarban - megöli a baktériumokat a bőrben és pórusokban. Felgyorsítja a pattanások természetes elhalását.

• Fájdalom nélküli kezelés - nem csíp, nem mar, nem vág, nem tép
  • Irritáció nélküli terápia - allergiások is használhatják
  • Mellékhatás nélküli - a kék fény hullámhossza kívül esik azon a fénytartományon, ami bőrkárosodást okoz
  • Gyors kezelés - kevesebb 3 percnél
  • Látható eredmény 3 hét után

Aknekezelés:

• az aknét okozó Propionibacterium acnes nevű baktériumot veszi célba
  • segít megakadályozni az aknék felülfertőzését, további pattanások kialakulását

Hatásos még: herpesz, gyulladás, napallergia, leégés, allergiás bőr ellen, valamint bőrfeszesítésre, pórusösszehúzásra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Hecate

2018. május 1.

Kedves Krémmániások! Nagyon sokat szenvedtem gyakori és igen nagy pattanásokkal.Mivel hormonbeteg vagyok az átlagnál több volt, szinte mind látványosan kiterjedt s a legtöbbje igen fájó. Menstruációs időszak alatt s környékén pedig halmozottan támadtak. Rengeteg kencét, tonikot, ecsetelőt kipróbáltam, de hiába. Semmit vagy csak rövid átmeneti ideig segítettek, így a problémám felnőtt koromra is megmaradt. Annak ellenére, hogy tinikorom után a testemen és arcomon a bőr igen szárazzá vált ezek a piros puklik nem kíméltek. Vagyont költöttem mindenfélére mégis szégyenkeztem tovább. Volt elváltozás ami - talán a hormonzavaraim miatt, de - 4-5 hétig csúfított. Felnőtt fejjel találtam rá az Aqua Tinikrémre, ami nekem hatékonynak bizonyult (ma is rendszeresen használom 1-1,5 hétre javította az elmúlási időt), de úgy véltem kéne még valami mellé, mert lehetne még jobb a helyzet. Ugyanis egy-másfél hétig eltartottak ezek a bőrelváltozások. Sajnos ezt a kékfény terápiás fényceruzát fél évvel később rendeltem meg az Ebay-ről, mint először megláttam. Ugyanis nem hittem a fény gyógyító erejében, hát más termékeket próbáltam. Végül más dolgokban való csalódások után, mikor korábbi áraihoz képest olcsóbban láttam csak rászántam magam. Később persze bántam, hogy nem előbb voksoltam mellette.

Történt ugyanis, hogy mikor megérkezett csak úgy játékból, még csupán azt tesztelve, hogy a készülék működik-e, egy kisebb akne közelébe tartottam. (Igen, sajnos nem tisztítottam arcot előtte, de tényleg csak teszt volt. Ráadásul csak 5 rövid síphangot vártam, mivel egy korábban látott netes videót vettem alapul, ami - akkor még nem tudtam, de - roppant felületesen mutatta be a készülék használatát. A géphez pedig nem volt semmilyen használati utasítás a dobozban.) Szóval hagytam sípolni ötöt a masinát aztán kikapcsoltam. Nagy örömömre hihetetlen dolgot tapasztaltam a fájó bőrfeszesség egyből elmúlt. Úgy véltem ha mindig csak ebben segít az nekem hatalmas áldás, mivel nem szeretem a fájdalmakat. Ezután mentem a fürdőbe kezet mosni, elvégre mégis csak átutazta a csomag Kínából a fél világot, csak nem lehetett túl tiszta, amihez hozzá értem. Kézmosás közben a fürdőszoba tükörben vettem észre, hogy ez a pattanás változott, megjelent a közepén a kis fehér folt. Szinte alig értem hozzá fájdalommentesen kifakadt. Éreztem végre valami megoldásra találtam. Elkezdtem használgatni a bőrközeli tartással 5 rövid sípolást várva és hamarosan kevesebb piros folt volt, azok se hetekig hanem 2-4 nap alatt eltűntek. Időközben családtagom is rászokott a fényterápiára és neki is bevált. Nem is kell már kinyomkodni. Az Aqua Tinikrém a segítő kencém, meg klassz a kovaföld poros arckmaszk, és igen néha fedek korrektorral, ám ez a kozmetikai eszköz a leghatékonyabb pattanás elleni fegyveremmé avanzsált. Úgy érzem számomra már nem is probléma ez az akne téma, a régi időkhöz képest.

Ráadásul nagy örömömre ezt a fegyvert bárhova könnyen magammal vihetem és bármely mosdóban használhatom. Ezt büdös, esetleg nehezen felszívódó, vagy csillogni kezdő krémmel, foltosan száradó ecsetelő oldattal ciki lenne megtenni.

Azóta már sikerült kiderítenem a kékfényes ceruza pontosabb használatát és saját leírásommal ezt osztom meg Veletek a lehető legjobb eredmény elérésének érdekében. Az emberek bőre és anyagcseréje nem egyforma, így nem ugyanúgy hatnak ránk a gyógyszerek, ételek, kozmetikumok. Van akinek semmit se ér valami, ami másnak áldásnak bizonyul. Remélem azonban, hogy lesz olyan köztetek, akinek ez a kis rudacska javít a bőrén, a megjelenésén, az önbizalmán és talán felesleges fájdalmaktól is megkíméli. Kívánom, hogy másnak is tegye szebbé az életét!

NEM ÖT CSILLAG, HANEM EZER.

Hecate
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 1.

NEM ÖT CSILLAG, HANEM EZER.