KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eBay

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ColoredYouTube, Módosítva: 2017. február 17.

Kiszerelés:   6 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

A Real Techniques ecsetek másolatai egy 6 darabos készletben.

vador

2018. április 2.

Alulról második blending ecset van meg ebből, szerencsére külön is rendelhető.
Nem mondom, hogy nem lehet vele szépen dolgozni, mert de, a mérete és a szálak puhasága tökéletes, de picit túl laza, ami miatt pepecsebb vele a munka, mint ducibb társaival.
Magam részéről nem tartom kihagyhatatlan vételnek, de a drogériás szintet hozza.

vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

Alulról második blending ecset van meg ebből, szerencsére külön is rendelhető.

sztike

2017. szeptember 15.

Nagyon elégedett vagyok velük. A nagyobb rózsaszínt utazós púderecsetnek használom, a nagyobb arannyal nagyon szépen el tudom oszlatni az alapozót, a kisebbel a szem alatti korrektort. A kisebb rózsaszínt highlighterhez használom, a kék blending ecset pedig az egyik kedvenc blending ecsetem. A legkisebbet rúzs felvitelére használom. Mindegyik fantasztikusan puha, könnyű őket tisztítani és nem hullanak. Könnyű velük dolgozni, szépen felveszik és leadják a terméket. Ennyi pénzért teljesen megérte.

sztike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

szilvasitimea

2017. szeptember 13.

Ezek az RT dupe-ok eddig nekem nagyon bejottek. A puderecsetemnek ilyet hasznalok, es egyszeruen tokeletes! Nagy feju, alom puha, jo vele dolgozni.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Kimi

2017. április 12.

Természetesen az eredeti közelében sincsenek, ha ezt nem veszem figyelembe ár arány értékben tökéletes. Egész szépen lehet velük dolgozni.

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

A felhők fölött örökké kék az ég blog

2017. február 23.

Imádom! Puhák a szálak, sokoldalúak a formák, több mindenre lehet őket használni. Nem mondom, hogy nem hiányzik belőle pl egy ferde ecset, de ha vannak az embernek egyéb ecsetei is, akkor egy szuper kis készlet ez. Lassan egy évesek lesznek, kb havonta mosom őket és egy száluk sem esett ki. Az egyik kedvenc készletem! :)

A felhők fölött örökké kék az ég blog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.