KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eBay

Ár:   750 ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pampamacska, Módosítva: 2015. szeptember 1.

Ár:   750 ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek
Bőrtípus:   Normál

Missha Professional Oval Make Up Brush dupe

Ár: 1600 , Eladó: Kitti
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Személyes átvétel vagy postázás
Ár: 1000 Ft , ajánlott postával együtt , Eladó: horgi
Állapot: kipróbált, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás ajánlott csomagként

Bubu96

2017. október 11.

Nálam nagy kedvenc. Könnyű vele dolgozni.

Bubu96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Nálam nagy kedvenc. Könnyű vele dolgozni.

tara95

2017. június 6.

A legkedvencebb korrektorecsetem lett mit semmi pénzért nem cserélnék le. Sajnos bármivel dolgoztam el eddig a korretort mindig kínlódtam mert felszedte a rétegeket az ujjam, a blender, az ecset, minden....de ezzel szigorúan ütögető mozdulatokat használva lenyűgöző eredményt érhetünk el akár szilárd akár folyékony termékkel. Alapozáshoz pocsék mert bejut a bb krémem a szálak közé és csíkoz, pocsékol de nem bánom, drogériában ilyen jó ecsetet nem kapni erre a célra (nekem).

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

Bettu

2017. május 17.

Mióta megvan csak ezt használom alapozáshoz. Nincs mit hozzáfűznöm, egyszerűen imádom!!

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

ZiAn

2017. május 5.

Csúcs ez a kefe :) Fiinom, puha, nagyon kellemes érzés ezzel dolgozni. Fogóját nem tartom stabilnak, olyan érzésem van "jaj, most fog eltörni", de eddig bírta a strapát. Összhatása fantasztikus, egységesen lehet vele dolgozni, kifejezetten szép az eredmény más eszközhöz képest. Érdemes megvenni, potom áron adják.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

nicolebunny

2017. április 13.

Összességében meglepő, mire képes egy giga fogkefe!!!! :) Annyi youtube videóban láttam, hogy muszáj volt egy kamut rendelnem belőle, hogy kipróbálhassam. Kevesebb mint egy dollárért rendeltem, a nyele kicsit gagyi, félek, hogy eltörik, viszont a szőre nagyon jó tömött és pihepuha!!! A nagy becsben tartott Doublewear alapozómmal kipróbáltam, és nagggyon minimális krémet szippant csak magába, tehát nem olyan pazarlós számomra, mint egy szivacs. A korrektorhoz is nagyon jól használható, mondjuk a szememnél a kisebb részeket nehéz elérni vele, de megoldom. A végeredmény gyönyörű természetes, és ez nem megy a fedés kárára!!
A mosása is egyszerű, a korrektor pikkpakk kijön belőle, és hamar is szárad, viszont a DW olyan szinten ragaszkodik hozzá, hogy még samponnal és arclemosóval sem igazán tudtam kiszedni belőle, de ez inkább az alapozó hibája.. :)

nicolebunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

piccem

2017. március 9.

A héten érkezett meg ez a kis csoda, de hát egyszerűen imádom :D poénból rendeltem, kíváncsi voltam rá, meg sem fordult a fejemben, hogy ennyire fogom szeretni :D egy álom vele dolgozni, 2 perc és kész az alapozás, nagyon kézre áll. 5 csillag!

piccem
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Szaszmancs

2017. március 9.

Egy 5 darabból álló szettet rendeltem magamnak, amik közül a legnagyobb ecset a kedvencem. Nagyon jól használható alapozásra, méretéből adódóan pillanatok alatt lehet vele végezni, nem csíkoz, szerintem tökéletes. Nagyon tömött az ecset, így a mosására nagyobb gondot kell fordítani, de megéri. Egyetlen gondom, hogy a nyél elég vékony és gagyi, ami miatt nagyon könnyű eltörni. Szerencsére ez még nem következett be, de érezni, ahogy meg-meghajlik és kicsit recseg, ezért én inkább a fejénél fogom használat közben. Az eggyel kisebb ecset szerintem kontúrozásra a legalkalmasabb, a kis szemre való ecseteket viszont nem szeretem, ott a hagyományosak jobban teljesítenek.

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

szancs95

2017. február 21.

Alapozáshoz szinte csak ezt az ecsetet használom, annyira finom, puha. Nem csikoz és könnyű vele dolgozni. Ennyi pénzért nagyon nagyon jó!

szancs95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

Dea

2017. február 2.

Update: Most mostam ki, és valószínűleg fel fog kerülni ide eladásra, kb kétszer használtam, de ennyi is elég volt, hogy rájöjjek nekem nem jön be. Túl nagy ezért az orrom körül nem lehet rendesen használni, emiatt nehéz vele eldolgozni az alapozót, és a kialakítása miatt nem is könnyű mosni, ezért szerintem maradok a stippling brushoknál...

Az enyém nem pont így néz ki( az enyém rose gold), nagyon puhák a kis szőrei, nagyon természetes eredményt lehet vele elérni, szerintem nem is szív fel sok alapozót, viszont az orr körül, nehéz vele dolgozni, nem tudom jobban fogom-e szeretni, mint a laposfejű alapozó ecsetem, de eddig nem rossz :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

ttami95

2017. január 21.

Nekem alapozáshoz és kontúrozáshoz is bevált, nagyon szépen el lehet vele dolgozni a terméket és tisztítani is könnyű. :)

ttami95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.