KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eBay

Ár:   750 ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pampamacska, Módosítva: 2015. szeptember 1.

Ár:   750 ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek
Bőrtípus:   Normál

Missha Professional Oval Make Up Brush dupe

eBay Pro Oval Make Up Brush szem/szemoldok
Ár: 400 , Eladó: ayse
Állapot: uj, Helyszín: keleti krt ujbuda kp, fizetés: kp
Krémmánia Kedvencek a -től
nicolebunny

2017. április 13.

Összességében meglepő, mire képes egy giga fogkefe!!!! :) Annyi youtube videóban láttam, hogy muszáj volt egy kamut rendelnem belőle, hogy kipróbálhassam. Kevesebb mint egy dollárért rendeltem, a nyele kicsit gagyi, félek, hogy eltörik, viszont a szőre nagyon jó tömött és pihepuha!!! A nagy becsben tartott Doublewear alapozómmal kipróbáltam, és nagggyon minimális krémet szippant csak magába, tehát nem olyan pazarlós számomra, mint egy szivacs. A korrektorhoz is nagyon jól használható, mondjuk a szememnél a kisebb részeket nehéz elérni vele, de megoldom. A végeredmény gyönyörű természetes, és ez nem megy a fedés kárára!!
A mosása is egyszerű, a korrektor pikkpakk kijön belőle, és hamar is szárad, viszont a DW olyan szinten ragaszkodik hozzá, hogy még samponnal és arclemosóval sem igazán tudtam kiszedni belőle, de ez inkább az alapozó hibája.. :)

nicolebunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

piccem

2017. március 9.

A héten érkezett meg ez a kis csoda, de hát egyszerűen imádom :D poénból rendeltem, kíváncsi voltam rá, meg sem fordult a fejemben, hogy ennyire fogom szeretni :D egy álom vele dolgozni, 2 perc és kész az alapozás, nagyon kézre áll. 5 csillag!

piccem
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Szaszmancs

2017. március 9.

Egy 5 darabból álló szettet rendeltem magamnak, amik közül a legnagyobb ecset a kedvencem. Nagyon jól használható alapozásra, méretéből adódóan pillanatok alatt lehet vele végezni, nem csíkoz, szerintem tökéletes. Nagyon tömött az ecset, így a mosására nagyobb gondot kell fordítani, de megéri. Egyetlen gondom, hogy a nyél elég vékony és gagyi, ami miatt nagyon könnyű eltörni. Szerencsére ez még nem következett be, de érezni, ahogy meg-meghajlik és kicsit recseg, ezért én inkább a fejénél fogom használat közben. Az eggyel kisebb ecset szerintem kontúrozásra a legalkalmasabb, a kis szemre való ecseteket viszont nem szeretem, ott a hagyományosak jobban teljesítenek.

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

szancs95

2017. február 21.

Alapozáshoz szinte csak ezt az ecsetet használom, annyira finom, puha. Nem csikoz és könnyű vele dolgozni. Ennyi pénzért nagyon nagyon jó!

szancs95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 21.

Dea

2017. február 2.

Update: Most mostam ki, és valószínűleg fel fog kerülni ide eladásra, kb kétszer használtam, de ennyi is elég volt, hogy rájöjjek nekem nem jön be. Túl nagy ezért az orrom körül nem lehet rendesen használni, emiatt nehéz vele eldolgozni az alapozót, és a kialakítása miatt nem is könnyű mosni, ezért szerintem maradok a stippling brushoknál...

Az enyém nem pont így néz ki( az enyém rose gold), nagyon puhák a kis szőrei, nagyon természetes eredményt lehet vele elérni, szerintem nem is szív fel sok alapozót, viszont az orr körül, nehéz vele dolgozni, nem tudom jobban fogom-e szeretni, mint a laposfejű alapozó ecsetem, de eddig nem rossz :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

ttami95

2017. január 21.

Nekem alapozáshoz és kontúrozáshoz is bevált, nagyon szépen el lehet vele dolgozni a terméket és tisztítani is könnyű. :)

ttami95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Hoagirl

2017. január 12.

Egyik ebay-es ámokfutásom során ez is a virtuális kosaramban landolt, mert igencsak felkeltette az érdeklődésemet ez a fura ecsetforma. Egyébként nem vagyok nagy ecset megszállott, kifejezetten sajnálnék kiadni rá súlyos ezreket, egy jó krémért vagy fürdőtermékért szívesen kiadok nagyobb összeget (ez nyilván egyéni preferencia), de ecsetek esetében engem mindig tökéletesen elégedetté tettek az olcsóbb verziók. Nem használok alapozót, csak a szemem alá a Garnier-nak a golyós színezett hidratálóját, és esetenként -ha nagy a baj- Catrice Camouflage korrektort. Jó sűrű és tömött, a szálak puhák, nem karistolnak, de mégis rugalmasak. Nem hullik a szőre, nem szippantja magába a krémet és nekem kifejezetten kézre áll ez a nyeles megoldás. Amikor először használtam az ecsetet, ütögető mozdulattal próbálkoztam, de az nagyon nem működött, el is kámpicsorodtam hogy használhatatlan cuccot vettem. De aztán kikísérleteztem hogy jó nagy, széles mozdulatokkal kell eldolgozni a korrektort, és így tökéletes lett, nem lett foltos, sem csíkos, nagyon szépen bedolgozta a bőrbe a terméket. Azóta imádom használni, pont ma reggel gondoltam rá hogy milyen jó hogy van nekem, és mi lenne velem nélküle... :D :D

Hoagirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

darinka

2017. január 9.

IMÁDOM! én alapozót kenem fel vele de csodás. Szépen, egyenletesen lehet "eldörzsölni" vele, és nem marad csíkos az arcom! :) mgérte nagyon

darinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

fuufanni

2016. december 30.

Itt az eladó szekcióban vettem, és mióta megvan csak ezt használom kontúrozásra. Tökéletesen dolgozik, nagyon természetes az eredmény, szerintem jobb mint a sephora kontúr ecsetem ami sokkal sokkal drágább volt! Nagyon elégedett vagyok vele úgyhogy gondolkozom további darabok beszerzésén is.

fuufanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

tara95

2016. október 2.

Nagyon sűrű, nagyon puha remek kis ecset LENNE. De. Nekem egyszerűen felszedi a sminket.
Up: meg kell mondjam, beleszerettem. Iszonyat tömött és rugalmas, úgyhogy nagyon puhán kell használni. Kedvenc lett.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.