KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eBay

Ár:   750 ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pampamacska, Módosítva: 2015. szeptember 1.

Ár:   750 ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek
Bőrtípus:   Normál

Missha Professional Oval Make Up Brush dupe

eBay Pro Oval Make Up Brush szem/szemoldok
Ár: 400 , Eladó: ayse
Állapot: uj, Helyszín: keleti krt ujbuda kp, fizetés: kp
Pro Oval Make Up Brush AJÁNDÉKKAL
Ár: 1000 ajánlott elsőbbségi postával , Eladó: Heloise
Állapot: egyszer próbált ÚJ állapotban, Helyszín: --, fizetés: postai úton utalással
Hoagirl

2017. január 12.

Egyik ebay-es ámokfutásom során ez is a virtuális kosaramban landolt, mert igencsak felkeltette az érdeklődésemet ez a fura ecsetforma. Egyébként nem vagyok nagy ecset megszállott, kifejezetten sajnálnék kiadni rá súlyos ezreket, egy jó krémért vagy fürdőtermékért szívesen kiadok nagyobb összeget (ez nyilván egyéni preferencia), de ecsetek esetében engem mindig tökéletesen elégedetté tettek az olcsóbb verziók. Nem használok alapozót, csak a szemem alá a Garnier-nak a golyós színezett hidratálóját, és esetenként -ha nagy a baj- Catrice Camouflage korrektort. Jó sűrű és tömött, a szálak puhák, nem karistolnak, de mégis rugalmasak. Nem hullik a szőre, nem szippantja magába a krémet és nekem kifejezetten kézre áll ez a nyeles megoldás. Amikor először használtam az ecsetet, ütögető mozdulattal próbálkoztam, de az nagyon nem működött, el is kámpicsorodtam hogy használhatatlan cuccot vettem. De aztán kikísérleteztem hogy jó nagy, széles mozdulatokkal kell eldolgozni a korrektort, és így tökéletes lett, nem lett foltos, sem csíkos, nagyon szépen bedolgozta a bőrbe a terméket. Azóta imádom használni, pont ma reggel gondoltam rá hogy milyen jó hogy van nekem, és mi lenne velem nélküle... :D :D

Hoagirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

darinka

2017. január 9.

IMÁDOM! én alapozót kenem fel vele de csodás. Szépen, egyenletesen lehet "eldörzsölni" vele, és nem marad csíkos az arcom! :) mgérte nagyon

darinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

fuufanni

2016. december 30.

Itt az eladó szekcióban vettem, és mióta megvan csak ezt használom kontúrozásra. Tökéletesen dolgozik, nagyon természetes az eredmény, szerintem jobb mint a sephora kontúr ecsetem ami sokkal sokkal drágább volt! Nagyon elégedett vagyok vele úgyhogy gondolkozom további darabok beszerzésén is.

fuufanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

tara95

2016. október 2.

Nagyon sűrű, nagyon puha remek kis ecset LENNE. De. Nekem egyszerűen felszedi a sminket.
Up: meg kell mondjam, beleszerettem. Iszonyat tömött és rugalmas, úgyhogy nagyon puhán kell használni. Kedvenc lett.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

Dike01

2016. április 24.

Háát nem lettünk nagy barátok. Próbálgattam ,próbálgattam ..Nekem egyszerűen nem áll kézre persze ez nem a termék hibája. Valószínű az enyém szállításkor megsérült , elrepedve érkezett ami pár hét után meg is adta magát és minden erőlködés nélkül ketté tört. Nem hullattam könnyeket igazából mivel alapozásra egyáltalán nem vált be, korrektorhoz sem , egyedül kontúrozásra tudtam használni amire van jobb ecsetem is. Újdonságnak jó volt. :)

Dike01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

LolaDobrev

2016. április 8.

Én is próbálgatom ezerrel, hát nekem az a bajom mint Rosemodee-nak.. h a szemzugoknál nem a legtökéletesebb... de majd update-elek énis :D

LolaDobrev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Rosemodee

2016. április 1.

2016.01.18.
Nagyon merev szálai vannak. Nem is merem nagy erős mozdulatokkal használni. Könnyen tisztítható, gyorsan szárad, kézre áll, nagyon tömött. Szebben teríthető az alapozó mintha csak kézzel csinálnám. De van jobb ecsetem is ami még szebben, csak annak a tisztítása egy rémálom... XD A szemzugokat nem lehet vele elérni ott ujjal dolgozgatom el. Nem baj, h megvettem, de nem nagy valami... Ámbár a leírásban látom, h missha-t írt valaki, maximum annak mintájára lett csinálva. Ez egy noname termék nagyon olcsón. A missha ilyen ecsete kb. 10x ennyibe kerül, de biztos 100x jobb. Vagyis reméli az ember... Lehet cipőápolásra fogom használni... 2 csillag.

2016.02.01.
Próbálgarom-próbálgatom... Kontúrozáshoz talán ez a legjobb ecsetem. És kezdek ráérezni mennyire nyomhatom rá az arcomra. Fura ez tudom, de olyan mintha mikro csikarásokat csinált vna az arcomra első használatkor. Olyan habitussal akartam használni mint más ecseteket... De így már, h odafigyelek nincs ez a probléma. Jah és nem missha utánzat szeretne lenni, hanem mac. XD +1 csillag

2016.03.03.
Egyre többet nyúlok érte alapozó használatakor. A kialakítása kezd nagyon kényelmessé válni. +1 csillagocska :D

2016.04.01.
Fel kell maxra csillagoznom! Ha ecsetet kell használnom alapozó, bb, cc krém felvitelére CSAK EZT használom. A szálai kicsit megpuhultak a mosások során. Mondjuk lehet azért mert direkt samponnal mostam. Fordított ár-érték arány! XD Egy ilyet ennyiért??? A mosása egy álom. Legkönnyebben mosható ecsetem. Hahhhh *.*

Rosemodee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

2016.01.18.

2016.02.01.

2016.03.03.

2016.04.01.

Asarys

2016. február 16.

Nem rég rendeltem meg a nagy MAC hype miatt, gondoltam teszek vele egy próbát. Nekem bevált! Alapozáshoz és kontúrozáshoz egyaránt. Talán az utóbbihoz még jobban is! Nagyon szépen el lehet oszlatni vele a krémes pirosítókat, a highlightereket, a korrektorhoz is ezt használom. Egyszóval tetszik ez a " fogkefe", de az eredetire tuti nem ruháznék be, annyira nem pótolhatatlan, de ennyit pont megért :)

Asarys
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.