KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eBay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2016. augusztus 16.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

A levehető fésűs fej segítségével könnyedén egyenlő hosszúságúra vághatóak a szemöldök szálai.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bubu96

2017. október 12.

Nem mindig sikerül tökéletesre a művelet, de ez az én bénázásomnak tudható be. Az én borzas szemöldökömhöz szükséges.

Bubu96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

blackcat00616

2017. március 24.

Én is szeretem használni, sokkal könnyebb utána formázni a szemöldököm, páromét is ezzel ritkítom. Egyszerű de nagyszerű :)

blackcat00616
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

WorkingClassGirl

2016. szeptember 15.

0.99$-ért jó befektetés volt. Nem használtam még sokat, mert mióta megvan persze csodálatos módon nem igényel igazítást a szemöldököm.. :D
Egyszer-kétszer volt a kezemben, jól vág, de azért nem annyira végtelenül könnyű, rá kell állnia a kéznek. Meg a tartalék fej, amit adtak hozzá nem tiszta, mire való, ugyanakkora szerintem, mint ami alapból az ollón van, és le se tudom szedni.
Örülök, hogy megvettem, biztos lesz még szükségem rá, az alapból hosszú szemöldök szálaim miatt.

WorkingClassGirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.