KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eBay

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2017. március 20.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Unicorn ecsetek hasonmásai.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Tincs

2018. február 17.

Nagyobb kiszerelésben vettem, mint ami a képen van. Majdnem minden ecsetét tudom használni. Ami furcsa volt, az a satírozó ecset: nagyon hosszú a szőre, de rájöttem hogyan kell használni. Finom puha a szőrük, eddig pár szál hullott ki, mikor kimostam őket, de ez nekem belefér. Nagyon tetszik a kinézete, öröm ránézni :)

Tincs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

typical

2018. január 12.

Nem pontosan ez a változat van meg, egyrészt az enyémnek fehérek a szőre, másrészt 10 db van benne - több szemre való ecset, fan brush, de ugyanez az unikornisus stílus. Az ecsetek tényleg szépek és elég puhák, de nagyjából csak ez jó bennük, összesen kettő van, amit szoktam használni - egy nagyobb ferdét bronzosításra és egy kisebbet satírozásra. A legnagyobb problémám, hogy a nagy ecsetek fele annyira tömöttek, mint a képen, ezáltal kb használhatatlanok. A szemre való ecsetek pedig túl hosszúra vannak vágva, meg valahogy összeségében túl nagyok, legalábbis az én szemeimhez képest mindenképp. Esetleg még korrektor felvitelére lehet valamelyik alkalmas.
Természetesen nem számítottam csodára ennyi pénzért, de ennél többet vártam.

typical
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Természetesen nem számítottam csodára ennyi pénzért, de ennél többet vártam.

Mofi

2017. december 6.

Sikerült kifognom egy olyan ajánlatot, ahol 10 db ecset kb. 1000ft-ba került. Ráadásul szuper a minőségük! Nyilván amennyi eladó annyi féle minőségű termék. De ezzel szerencsém volt az tuti.

Mofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

study0912

Korcsoport: < 18
2017. december 6.

Gyönyörűek! Mind nagyon szép pasztell színű, és nagyon puhák! Imádom!!

study0912
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 6.

Gyönyörűek! Mind nagyon szép pasztell színű, és nagyon puhák! Imádom!!

Bradshaw

2017. október 12.

Hát nagyon szép. :D Csak ezért vettem meg . :D Nagyon kemények a szálak. Próbálkozom vele, de ... olyan amatőr.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Kimi

2017. július 6.

2100Ft-ot megérnek,de nagyon gyenge minőségűek. Jól kihasználhatók az ecsetek viszont mosás során elég durván hullanak a szálak, száradás után szétállnak. Ár érték arányban tökéletes, ha drágább lenne durván lepontoznám.

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.