KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eBay

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2017. március 20.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Unicorn ecsetek hasonmásai.

Bradshaw

2017. október 12.

Hát nagyon szép. :D Csak ezért vettem meg . :D Nagyon kemények a szálak. Próbálkozom vele, de ... olyan amatőr.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Kimi

2017. július 6.

2100Ft-ot megérnek,de nagyon gyenge minőségűek. Jól kihasználhatók az ecsetek viszont mosás során elég durván hullanak a szálak, száradás után szétállnak. Ár érték arányban tökéletes, ha drágább lenne durván lepontoznám.

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.