KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 12.

Kategória:   Ecsetek

Lekerekített, szilikon sörtéjű korrektor ecset. Alkalmas szemhéjfesték felvitelére is. Vegán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nncsrny

2017. december 13.

Masszív, nagyon puha, nem hullik. A kupakja nyitható felül, így ha vissza akarod rakni rá, alulról felrakva nem törnek meg a szálai. Plusz mosás után nyitott kupakkal lehet szarítani. Próbáltam korrektohoz és szemhéjfestékhez is, mindkettőre megfelel.

nncsrny
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.