KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ebelin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   150 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2012. február 4.

Kiszerelés:   150 db
Kategória:   Egyéb

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

fuge7

2017. szeptember 17.

A DM-ben vettem meg a 150 darabosat, bár ne tettem volna.
Lehelet vékony műanyag kendő, az illata nem vészes mondjuk, inkább semleges... Amúgy csúszkál, a sminket nem szedi le, csak elkeni, szóval nagyon nagy csalódás. Bútort törölgetek vele, de azon is csak a koszt tolja. :(

fuge7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

A DM-ben vettem meg a 150 darabosat, bár ne tettem volna.

Yubiri

2017. szeptember 16.

Nagyon finom illatú, kellően nedves törlőkendő, amikor használtam, teljesen meg voltam elégedve vele.
Jelenleg számomra nélkülözhető darab, mert sminktörlésre mást használok.
Upd: Az új változat illata büdös, sminktörlésre nem is használnám! És a kendő minősége is sokkal gyengébb, vékonyabb lett, szakad!

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Jelenleg számomra nélkülözhető darab, mert sminktörlésre mást használok.

Hecate

2017. május 7.

Ezt a fajta törlőkendőt nagyon kedvelem, és jó is lenne belőle nagyobb kiszerelés viszont ez a dobozos megoldás bosszantó, mert a kendők szakadoznak és beragadnak a dobozba, aztán gusztustalanul elbarnulnak. A kendő miatt meg a nagy mennyiségért kapna jobb osztályzatot tőlem, mint a 2-es, ám a csomagolás sokat ront, sajnos a kisebb kiszerelést érdemes inkább venni, ha ilyet akar az ember.

Hecate
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

hadri

2017. április 3.

Ez a kedvenc törlőkendőm, pedig már nagyon sokfélét kipróbáltam (Helia-D, Isana, JimJams, Garnier, Nivea....). Nem csípi a szememet, leszedi a sminkem (nem vízálló termékeket használok), nincs büdös szaga és egyáltalán nem drága. Mivel rengeteg van benne, így sokáig kitart és nagyon praktikus ez a visszazárható kiszerelés, így tuti, hogy nem száradnak ki a kendőcskék.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

szandiir

2016. december 14.

Ma vettem. Gondoltam kipróbálom. Kibontottam és az első kérdés ami felötlött bennem az volt, hogy "ez meg mi a sz*r?" Az oké, hogy árban és mennyiségben jó, de..
1. Nem elég nedves, szinte majdnem száraz
2. Iszonyatosan vékony (ergo hamar szakad, rossz helyen)
3. A doboza is katasztrófa, lejár a teteje és nem záródik jól
4. Borzalmas, borzalmas, borzalmas.
Csak a sminkem nagyját törlöm/törölném le vele(micellás víz előtt) de ez még arra is alkalmatlan. Viszont elhasználom ha már megvettem, de 100% hogy nem vásárolom újra. Ennél még a 200Ft-os Tescos is jobb.

szandiir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

1. Nem elég nedves, szinte majdnem száraz
2. Iszonyatosan vékony (ergo hamar szakad, rossz helyen)
3. A doboza is katasztrófa, lejár a teteje és nem záródik jól
4. Borzalmas, borzalmas, borzalmas.

sztike

2016. augusztus 24.

2016. március 18.

Vidékre kellett mennem, és a programom végeztével még volt 2 órám a buszomig. Hát nő vagyok, dm-ben nézelődéssel igyekeztem rövidíteni az időt, és megláttam ezt a kis bödönt. Annyira tetszetős volt az ötlet, hogy egyből a nagyobb kiszerelést hoztam el. Nem biztos, hogy kellett volna. :D Sminklemosásra alkalmatlan, eleve túl száraz az egész tekercs. Sebaj, ezt egy kis vízzel hígított sminklemosóval orvosoltam, de ez nem változtatott a tényen, hogy a kendők kicsik és annyira vékonyak, hogy olyan érzésem van, mintha csak a kezemmel dörzsölném az arcom. Szakad is persze, így max 4 rét hajtva működik, de így is 3-4 kendő kell egy lemosáshoz. Nekem a kihúzós adagolás sem működik, kb. 6-7 alkalommal próbálkoztam belefűzni a lapokat a nyílásba, de ahogy egyet kihúzok, a perforált résznél még a dobozon belül elszakad, magyarán minden tépés előtt újra át kéne fűzni a következőt, szóval ezzel már nem is kísérletezek. Elhasználom, sminkelés közben ezzel törlöm a kezem, mert nem szeretek arckrémes/alapozós kézzel nyúlni a következő termékért. Egyértelműen nem veszem újra.

update:

Na jöttem megkövetni az én kis bödönömet. Hát a helyzet az, hogy a döcögős kezdet után ki kellett találnom valamit, hogy azt a 150 lapnyi "Minek vettem meg" bűntudatot elűzzem. Így lett belőle sminkelés közben kéztörlő, S.O.S. ecsettiszttó és alkalmanként sminkasztaltörlő. Eleinte hol használtam ezekre a funkciókra, hol nem, majd azon kaptam magam, hogy ha elutaztam, hiányzott. Kerestem a kis bödönt, hogy letöröljem a kezem alapozás után, hogy áttöröljem az ecseteimet szemfestés után vagy hogy letöröljem a telefonomról nap végén a rátapadt púdert. Néha visszajöttem olvasgatni a többi véleményt, és úgy láttam, hogy másnak is bejött ilyen célokra, plusz végre megtudtam a titkot, hogy hogyan lehet szakadás nélkül befűzni a lapokat (köszönöm a tippet!). Be kellett ismernem, hogy volt értelme megvenni, sőt, újra kéne venni. Vettem bele utántöltőt, ami nagy meglepetésemre elég nedves, nem kellett még pluszban vizezni, ráadásul a megalkotói a befűzést is megkönnyítették: a középső lap csücske szépen kilóg a tekercsből, a külső lapot pedig odaragasztották a tekercs oldalához, így elrontani sem lehet a befűzést. Jó vétel volt, főleg ezért az árért. Úgy tűnik, mégis hosszú kapcsolat lesz ez.

sztike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

2016. március 18.

update:

SimonO

2016. július 4.

Nedves törlőkendő, sok darabos.. Volt szerencsém a drogériában egy már kibontott (a sminktesztereknek a letörlése céljából) dobozban kipróbálni. Úgy voltam vele, hogy elsősorban a sminkasztal, meg ha gyorsan akarok poros, sminkes felületet eltávolítani, arra pont elég. Így is lett. Ma már a sminkasztal hivatalos tagja, smink utáni kéztörléstől kezdve a kicsit meg kell tisztogatni az egyszer használt ecsetig megfelelt.

Első alkalommal a külső végén kezdtem a befűzést, akkor a minden kendő után fűzni kellett, de az üzletben is láttam, valamit én nézhettem el. Megkerestem a legbelső kendőt és azt fűztem át, azóta semmi gond nincs a termékkel.

SimonO
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

Bolvarin

2016. február 4.

Nem volt a legjobb választás, de szerencsére egy kis leleményességgel mentettem a menthetőt.
Én smink eltávolítására vásároltam. Alapvetően nem ilyen kendőkkel távolítom el a sminket, de néha jól jön. Ezért is választottam ezt a dobozos, elviekben jól záródó kiszerelést. (szerencsére csak a 20db-osat vetem meg)
Önmagában sajnos túl száraz, elég pici és vékony is a kendő, a doboz valami szörnyű, sem adagolásra, sem visszazárásra nem alkalmas.
Aztán felvillant a körte a fejem felett, hogy mi lenne, ha kicsit meglocsolnám a kis kendőtekercset szemfestéklemosóval. Nah azóta...szuper jól használható!!! Szóval nekem 5*, de a terméknek csak 2*.

Bolvarin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2015. december 8.

Utaltam, utalom, szakad, tul vekony, nem is eleg nedves es borzalmas, egyedul annyi a jo benne, hogy smink egy kis reszet egy darabig leszedi

KupaiVirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. december 8.

Barbadosz

2015. március 12.

Kár, hogy nem néztem meg ezt a terméket itt hamarabb. Igaz, a csomagolása már megváltozott a feltöltött képhez képest, de nekem is csalódást okozott. Én sminklemosásra szerettem volna használni, de nagyon szárította a bőröm. A többi hozzászólóhoz hasonlóan a csomagolással sem vagyok kibékülve. Alig lehet visszazárni és egyszerre egy kendőt képtelenség kihúzni belőle, szóval igen "gazdaságos". Ráadásul én a nagy kiszerelést vettem meg, pénzkidobás.:(

Barbadosz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 12.

Hidratálók: Diglycerin